lekarz Małgorzata Jędrzejczak-Kopaczyńska

Dermatolog

1,4
1,4

Wielkie rozczarowanie - Pani doktor nie obejrzała zmian, nie zrobiła wywiadu, przerywała, gdy próbowałem wyjaśnić jej problem Daje wrażenie jakby pracowała na czas i za karę Nie stara się pomóc pacjentowi, nie wydaje się kompetentnym lekarzem Przepisuje silne leki bez skierowania na badania Strata czasu, nie polecam

Daje wrażenie jakby pracowała na czas i za karę
Nie stara się pomóc pacjentowi, nie wydaje się kompetentnym lekarzem
Przepisuje silne leki bez skierowania na badania
Strata czasu, nie polecam

Pani dr. Tragedia! Brak kompetencji, zero czasu dla pacjenta, akord!!! Nie polecam tej Pani. A Pani dr. Niech się zastanowi po co pracuje w tym zawodzie, bo powinna pomagać pacjentom. Nie miła, wręcz wulgarna, wyzywa , strata czasu dla niej. Ostrzegam!

Pani doktor zamiast dać skierowanie na dalsze badania i dobrać odpowiednie leki dała mi receptę, żebym zmieniła pracę. W momencie kiedy powiedziałam, że po maści która mi przepisała zmiany się pogłębiały i wyglądały coraz gorzej powiedziała, że to niemożliwe i że może mi przepisać inną gorszą maść, ale na pewno mi nie pomoże. Następna Pani dermatolog, która to usłyszała zaczęła się śmiać i bez problemu dobrała leki i pielęgnacje.

Pani doktor pracuje na akord, 5 minut na pacjenta i biedna nie potrafi pomóc pacjentowi. Dla niej liczy się ilość pacjentów, a problemy z którymi się przychodzi są nie istotne

Przeżyłam szok po wizycie. Pani doktor od wejścia robi wrażenie jakby pracowała za karę i na czas. Ewidentnie nie posiada wiedzy w zakresie lecznia trądziku bądz nie chce jej przekazywać. Co wuzytę zmiana leku i dowidzenia. Nieprzyjemna, współczuje tej kobiecie, sama powinna poszukać pomocy innego lekarza, który rozwiąze jej podejrzewam prywatne problemy i nakieruje jak rozmawiać, pracowac z ludżmi.

Bardzo słaba wizyta. Pani doktor nie zadaje pytań, lakonicznie udziela odpowiedzi i, niestety, jeśli chciała wywołać wrażenie że się totalnie nie interesuje pacjentem to jej to wyszło i jest w tym dobra. Nie zbadała mnie, nie obejrzała zmian skórnych dokładnie, nie zapytała o przebieg choroby (wcześniej leczył mnie ktoś inny). Ze zmianą skórną kazała mi podejść do niej za biurko, czyli nawet ruszyć się nie chciało. Zgłosiłem jej problem jeszcze w innych miejscach ciała, na co odpowiedziała "aha" nie chcąc nawet zobaczyć. Odradzam.

Takiego badania lekarskiego jeszcze nie przechodziłem! Pani doktor "rzuciła okiem zza biurka" i wypisała receptę. Gratuluję i zazdroszczę takiego wzroku! Na moje ponawiane pytanie, co tak właściwie mi dolega, udzieliła bardzo skąpych informacji. Duży plus - nie zaszkodziła mi.