Lek. med. Krzysztof Łuksza jest absolwentem Poznańskiej Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego (obecnie Uniwersytet Medyczny) Przez wiele lat uczestniczył w wielu szkoleniach jak i kongresach. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Podczas całej swojej kariery zawodowej dr Łuksza uczestniczy w wielu seminariach z zakresu specjalizacji medycyny estetycznej i profilaktyki przeciwstarzeniowej. Jest także absolwentem Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej oraz Międzynarodowej Szkoły Medycyny Przweciwstarzeniowej (World Society of Anti-Aging Medicine).
Jego domeną jest ciągłe dokształcanie i doskonalenie, co świadczy nie tylko o wielkiej pokorze w stosunku do zabiegów medycny estetycznej, ale także o niesamowitej wiedzy i umiejętnościach. Dodatkową zaletą jest noezwykła w dzisiejszych czasach asertywność. Dr Łuksza wykonuje zabiegi w miarę swoich przekonań I jest przeciwny wynaturzaniu wyglądu człowieka.
Jest jednym z niewielu lekarzy mogących zaproponować tak szeroką ofertę zabiegową skierowaną zarówno do pań jak i panów.

Publikacje:

“Wybrane aspekty molekularnych podstaw tworzenia się bliznowców”
Annales Academiae Medicae Stetinensis
Roczniki Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie
2011, 57, 2, 10–17
Magdalena Pastuszak-Gabinowska, Jarosław Peregud-Pogorzelski, Krzysztof Łuksza, Piotr Sznelewski, Andrzej Brodkiewicz

“Niepełna ekspresja Zespołu Klippel-Trenauay”
Developmental Period Medicine, 2012, XVI, 4 IMiD, Wydawnictwo Aluna
Andrzej Brodkiewicz, Magdalena Pastuszak-Gabinowska,
Jarosław Peregud-Pogorzelski, Krzysztof Łuksza, Mieczysław Walczak, Martyna Tuziak, Maria Giżewska4

“KADM – czy jest się czego obawiać”
ANNALES ACADEMIAE MEDICAE STETINENSIS
ROCZNIKI POMORSKIEJ AKADEMII MEDYCZNEJ W SZCZECINIE
2011, 57, 3, 49–63;
INGA KRZYWY, EDWARD KRZYWY, JAROSŁAW PEREGUD-POGORZELSKI, KRZYSZTOF ŁUKSZA, ANDRZEJ BRODKIEWICZ

Znajomość języków obcych:
- angielski

Polecam! Świetny specjalista, który potrafi kompleksowo podejść do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegów a szczególnie z zabiegu laserowego laserem CO2. Fakt, że tydzień trzeba się pogoić ale efekty rewelacyjne.

Uważam że trafiłam do odpowiedniego lekarza, sporo czasu zajęła mi decyzja do kogo się udać, po rozmowie ze znajomymi i sprawdzeniu lekarza tu z opiniami zdecydowałam się na telefon i umówiłam się na wiztę. Na początku lekko nieśmiała, ale od razu klimat w placówce i obsługa mnie pozytywnie zaskoczyły. Sam lekarz również! Opisał co możemy zrobić, jaki czas nam to zajmie i wiedziałam ile i za co płacę. Jestem zadowolona, polecam Pana Krzysztofa jako dobrego specjalistę!

Dziękuje bardzo za profesjonalną opiekę i zabieg idealnie dobrany do mojej skóry.Efekt spektakularny. Polecam.

Pan doktor to wyjątkowa osoba. Jedyny chyba tak kompetentny lekarz. Bardzo się cieszę, że do niego trafiłam. Potrafi spojrzeć na pacjenta jako całość, a nie tylko wypełniać po 1 zmarszcze i kroić za wszystko. Po wizytach u innych wyglądałam jak napompowana lala. Teraz wyglądam młodo i naturalnie. W ostatnim roku doktor zaplanował cały cykl zabiegów odmładzających. Wyglądam 10 lat mniej i nie muszę już się kryć pod makijażem. Uczciwie i w normalnych cenach. W klinice zawsze można liczyć na informacje o zabiegach, zawsze dostaje nalepki od preparatów, którymi wykonano zabieg. A do tego opieka po jest niesamowita. Bezpatne kontrole i miła opieka. Dziękuje za wszystko i polecam każdemu, kto chce trafić na prawdziwego fachowca od odmładzania.