Dermatolog Estetyczny

Medycyna Estetyczna Szczecin Barbara Kumpin
ul. Leopolda Okulickiego 46
Szczecin

Bardzo serdecznie polecam!
Pani doktor profesjonalnie i rzeczowo podchodzi do pacjenta. Trafna diagnoza i szczegółowe wyjaśnienie sposobu leczenia zarówno u męża jak i mnie.
Już poleciłam znajomym!!!
Opinia dodana przez: Elżbieta
 Dermatolog estetyczny dr Anita Tarajkowska-Olejnik

dr Anita Tarajkowska-Olejnik

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Świetna lekarka! Bardzo pomogła mi z moim problemem. Jest bardzo miłą, opanowaną i doświadczoną osobą. Wizyty u niej są zdecydowanie przyjemne i bezstresowe, dlatego z serdecznością ją polecam!
Warszawa Dermatolog estetyczny dr n. med. Agnieszka Kardynał

dr n. med. Agnieszka Kardynał

Centrum Medyczne DERMIQ
ul. Wielicka 38
02-582 Mokotów, Warszawa

wizyta już od 170
Przemiła pani doktor, poznała się na chorobie dziecka bez dłuższego zastanowienia przy czym dwóch pediatrów odsyłało nas do domu na tygodniową obserwację nie wiedząc co dziecku dolega i nie kierując nas do specjalisty. Widać że Pani Doktor ma rzetelną wiedzę, wszystko nam objaśniła i odpowiedziała na każde pytanie. Ma również świetne podejście do dzieci.
Opinia dodana przez: Dorota
Warszawa Dermatolog estetyczny dr Olga Warszawik-Hendzel

dr Olga Warszawik-Hendzel

Specjaliści Dermatolodzy - Euderm
Grójecka 186/309

Na wizycie u Pani Doktor byłam w poradni na ul.Koszykowej. Jeszcze wcześniej miałam wycinane znamię-ranka zszyta ładnie,bez problemów. Jeśli chodzi o wizytę to Pani Dr Warszawik jest bardzo uprzejma, wysłuchała do końca , z cierpliwością odpowiadała na zadane pytania.Sprawdziła kiedy była robiona kontrola całościowa znamion,czyli nie traktuje pacjenta przedmiotowo.Osoba godna polecenia i dobra w swoim fachu.
Opinia dodana przez: Paulina
Kraków Dermatolog estetyczny lekarz Piotr Mazur

lekarz Piotr Mazur

Gabinet Dermatologiczny
Nowosądecka 31 -bok bloku (przeniesiony z Bujaka 16 a ) Wtorek,Sroda,Piątek. 14-19,00
30-619 Kurdwanów, Kraków

wizyta już od 100
Widzę,ze opinie są podzielone co do dr Mazura.Ja natomiast jestem wdzięczna,że w sposób ,bardzo opanowany podszedł do mojej trochę histerycznej postawy co do moich blizn trądzikowych i trądzika.A poza tym widziałam dosyć szybko efekty .Dosyć szybko tzn nie po 1 czy 2 wizytach ,bo to jest nierealne.ale po 4 -rech już tak Lekarz to lekarz skóry nie przeszczepi .Było stopniowo ale do przodu.Co prawda zestaw z 1szej wizyty nawet ogorszył ...
Opinia dodana przez: jolanta p
Warszawa Dermatolog estetyczny dr Agnieszka Bliżanowska

dr Agnieszka Bliżanowska

WellDerm Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej
Piękna 44

Kobieta sukcesu po prostu - centrum które stworzyła to po prostu raj dla kobiety. Czasem przed zabiegami w welldermie się konsultuję z panią doktor. Bardzo przyjemna osoba, a wiedzę ma ogromną. Pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: alicja
Gdynia Dermatolog estetyczny dr n. med. Igor Michajłowski

dr n. med. Igor Michajłowski

Batalionów Chłopskich 24
Gdynia

Rewelacja! Dr Igor jest osobą bardzo kompetentną, z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Nie stosuje jednej metody dla wszystkich hurtowo. Zleca wiele badań, aby jak najdokładniej dobrać metodę leczenia. Dodatkowo jest bardzo miły, rozmowny, chętnie odpowiada na każde pytanie. Ma rozległą wiedzę z zakresu medyny, którym się zajmuje oraz bazuje na znajomościach z lekarzami równie kompetentnymi jak on sam. Dzięki temu jest w stanie osiągnąć kompleksowość badania i dokładne zweryfikowanie ...
Opinia dodana przez: Kasia
Poznań Dermatolog estetyczny lek. med. Iwona Stajkowska

lek. med. Iwona Stajkowska

Ułańska 19
Poznań

wizyta już od 120
Właśnie dzisiaj byłam na zabiegu odmładzającym u dr Iwony Stajkowskiej.Była to moja n-ta wizyta.
Dr Stajkowska jest osobą - jako człowiek bardzo miła , sympatyczna , uprzejma , jako lekarz - doskonały fachowiec.Za każdym razem wyczuwam przyjażn i sympatię.A co najważniejsze wychodzę z gabinetu odmłodzona i zadowolona.Tak bardzo boję się ukłucia , tutaj nie odczuwam bólu.i to nie tylko o znieczulenie chodzi.To ręka doskonałego fachowca sprawia ,ze ból , ...
Opinia dodana przez: Mariola
Kielce Dermatolog estetyczny lekarz Dorota Tyrka

lekarz Dorota Tyrka

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Prywatna Praktyka Dermatologiczna "CENTRUM MEDYCZNE"
ul. Wspólna 1 ( I piętro )
25-553 Kielce

Najlepsza Pani Doktor, Dermatolog świetna specjalistka. Miła, kompetentna i w dodatku poświęca dużo czasu na wyjaśnienie wszystkiego od początku do końca, gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Olga