Dermatolog Estetyczny Poznań

Dermatolog, Wenerolog

ASPAZJA Instytut Zdrowia i Urody
Lukrecjusza 3
60-461 Poznań

Chodzę do Pana Trzeciaka do Aspazji.Lekarz godny polecenia, przede wszystkim fachowiec, wie co robi i mówi. Jakość usług na wysokim poziomie. Byłam na kilku zabiegach u Pana Trzeciaka w tym poprawiał błąd innego lekarza. Doskonały jeśli chodzi o botox i wypełnienia. Polecam ten gabinet. Sama chodzę do dr Trzeciaka lub do dr Orłowskiej w Aspazji.

Opinia dodana przez: Kasia

lek. med. Iwona Stajkowska

Dermatolog, Wenerolog

Ułańska 19
Poznań

Właśnie dzisiaj byłam na zabiegu odmładzającym u dr Iwony Stajkowskiej.Była to moja n-ta wizyta.

Dr Stajkowska jest osobą - jako człowiek bardzo miła , sympatyczna , uprzejma , jako lekarz - doskonały fachowiec.Za każdym razem wyczuwam przyjażn i sympatię.A co najważniejsze wychodzę z gabinetu odmłodzona i zadowolona.Tak bardzo boję się ukłucia , tutaj nie odczuwam bólu.i to nie tylko o znieczulenie chodzi.To ręka doskonałego fachowca sprawia ,ze ból , to żaden ból.POLECAM Gabinet dr Stajkowskiej z cała obsługą i Mamą , która służy radą i pomocą , bo to emerytowana pielęgniarka , a więc odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.Gabinet błyszczy czystością i sprzętem najwyższej jakości.Życzę Pani dr , Mamie i całemu personelowi Spokojnych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku.
Moja następna wizyta tylko u dr Stajkowskiej za pół roku.Serdecznie pozdrawiam

Opinia dodana przez: Mariola

Poznań

Bardzo dobry lekarz, spokojnie wszystko wytłumaczy.

Bardzo dobry lekarz, spokojnie wszystko wytłumaczy.

Dermatolog estetyczny Poznań lek. med. Krzysztof Łuksza

lek. med. Krzysztof Łuksza

Dermatolog estetyczny, Medycyna estetyczna

Biogenica Klinika Piękna
Plewiska, Grunwaldzka 519 B/C lok. 2
62-064 Poznań

Polecam! Świetny specjalista, który potrafi kompleksowo podejść do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegów a szczególnie z zabiegu laserowego laserem CO2. Fakt, że tydzień trzeba się pogoić ale efekty rewelacyjne.

Opinia dodana przez: Karina

lekarz Livia Duszkiewicz

Wenerolog, Dermatolog estetyczny

MALIJA CLINIC
ul. Krakowska 4
61-889 Poznań

Pełen profesjonalizm,co więcej...dużo cierpliwości i zrozumienia dla dzieci,pomimo że córka darła się wniebogłosy,nawet nie zauważyłam ani nie usłyszałam komentarza z ust lekarza,naprawdę polecam.Potrafi wszystko sensownie wytłumaczyć i przekonać do siebie pacjenta .Od początku do końca poświęca czas pacjentowi.Jestem bardzo zadowolona z wizyty i naprawdę polecam.

Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Wanda Wawrzyniak

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Poznań

BARDZO DOBRY specjalista z dużym doświadczeniem. Terapia przeprowadzona przez Panią Doktor była delikatna,ale w 100% skuteczna. Jedyny lekarz, który sobie poradził. Polecam