Medycyna Estetyczna Poznań

Dermatolog, Wenerolog

ASPAZJA Instytut Zdrowia i Urody
Lukrecjusza 3
60-461 Poznań

Chodzę do Pana Trzeciaka do Aspazji.Lekarz godny polecenia, przede wszystkim fachowiec, wie co robi i mówi. Jakość usług na wysokim poziomie. Byłam na kilku zabiegach u Pana Trzeciaka w tym poprawiał błąd innego lekarza. Doskonały jeśli chodzi o botox i wypełnienia. Polecam ten gabinet. Sama chodzę do dr Trzeciaka lub do dr Orłowskiej w Aspazji.

Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Oliwia Jakubowicz

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Filia Nr 1 Poznań
plac Kolegiacki 12A
61-841 Poznań

Jestem zadowolony z wizyty u Pani Doktor. Przepisane mi leki zaczynają pomagać mojej skórze. Palce już nie swędzą a dzięki odpowiednim preparatom czuję, że nareszcie głowa oddycha. Co prawda problem powraca i mała obawa co będzie jak leki się skończą - ale to już mały szczegół :D Ważne, że coś już się zmienia na lepsze :D Pozdrawiam Panią Doktor :D

Opinia dodana przez: Krzysztof
Medycyna estetyczna Poznań lek. med. Iwona Stajkowska

lek. med. Iwona Stajkowska

Dermatolog, Wenerolog

Ułańska 19
Poznań

Właśnie dzisiaj byłam na zabiegu odmładzającym u dr Iwony Stajkowskiej.Była to moja n-ta wizyta.

Dr Stajkowska jest osobą - jako człowiek bardzo miła , sympatyczna , uprzejma , jako lekarz - doskonały fachowiec.Za każdym razem wyczuwam przyjażn i sympatię.A co najważniejsze wychodzę z gabinetu odmłodzona i zadowolona.Tak bardzo boję się ukłucia , tutaj nie odczuwam bólu.i to nie tylko o znieczulenie chodzi.To ręka doskonałego fachowca sprawia ,ze ból , to żaden ból.POLECAM Gabinet dr Stajkowskiej z cała obsługą i Mamą , która służy radą i pomocą , bo to emerytowana pielęgniarka , a więc odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.Gabinet błyszczy czystością i sprzętem najwyższej jakości.Życzę Pani dr , Mamie i całemu personelowi Spokojnych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku.
Moja następna wizyta tylko u dr Stajkowskiej za pół roku.Serdecznie pozdrawiam

Opinia dodana przez: Mariola
Medycyna estetyczna Poznań lek. med. Krzysztof Łuksza

lek. med. Krzysztof Łuksza

Dermatolog estetyczny, Medycyna estetyczna

Biogenica Klinika Piękna
Plewiska, Grunwaldzka 519 B/C lok. 2
62-064 Poznań

Polecam! Świetny specjalista, który potrafi kompleksowo podejść do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegów a szczególnie z zabiegu laserowego laserem CO2. Fakt, że tydzień trzeba się pogoić ale efekty rewelacyjne.

Opinia dodana przez: Karina

lek. dent. Magdalena Olejnik

Stomatolog, Medycyna estetyczna

NZOZ "Family Dent" Stomatologia Rodzinna
Sikorskiego 10/1
61-535 Poznań

Polecam każdemu! Dzięki zabiegowi wypełnienia zmarszczek, moja twarz odzyskała świeży, młody wygląd :-) Pani doktor Magda wszystko mi dokładnie wytłumaczyła, a efekt przerósł moje oczekiwania!!! dziękuję. Wdzięczna pacjentka Ewa G.

Joanna Perek

Stomatolog, Medycyna estetyczna

PERDENT
Os. Przyjaźni 127
61-684 Poznań

Pani doktor bardzo konkretnie podchodzi do pacjenta. To świetna specjalistka.

Pani doktor bardzo konkretnie podchodzi do pacjenta. To świetna specjalistka.

Medycyna estetyczna Poznań lekarz Krzysztof Ziemlewski

lekarz Krzysztof Ziemlewski

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Kliniki Ziemlewski Medycyna Estetyczna i Laseroterapia
Aleja Niepodległości 31
Poznań

pan doktor jest najlepszym dermatologiem estetycznym u jakiego byłam. będę go chwalić i polecać wszystkim. moje usta są po prostu cudowne. dziękuję i pozdrawiam wszystkich w aesthetic.

Medycyna estetyczna Poznań dr Ilona Osadowska

dr Ilona Osadowska

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Klinika Poznań
ul. Morawskiego 2C
Poznań

Jestem zachwycona Panią doktor :) Korzystam z jej usług od kilku lat. Poza ogromną wiedzą ma też wspaniały kontakt z pacjentką :) polecam :) :) :)

Opinia dodana przez: Marlena

dr Wiesława Ratajczak

Chirurg plastyczny, Medycyna estetyczna

MedKorekta
ul. Źródlana 31
60-642 Poznań

Jest profesjonalna w tym co robi. chociaż sprawia wrażenie niedostępnej, efekty jej pracy są fascynujące ..... usuwała mi znamiona nic po nich nie zosatło

Medicana
Wspólna 40
61-479 Poznań

Pani Anna Nowicka jest wspaniałym lekarzem medycyny estetycznej, o dużej wiedzy i doświadczeniu. Zabiegi wykonuje doskonale z wielką precyzją, starannością i profesjonalizmem. Przesympatyczna, miła, rzeczowa, a zarazem cierpliwa i ciepła osoba. Jesteśmy bardzo zadowolone a zarazem szczęśliwe z obecnie wykonanych zabiegów (efekt - naturalny wygląd). Mamy pełne zaufanie do Pani Doktor. Dziękujemy, wrócimy na pewno. Na uwagę zasługuje też bardzo miła i serdeczna Pani w recepcji. Z całego serca polecamy. Dwie siostry MiM.

Opinia dodana przez: Siostry MiM