dr n. med. Zdzisław Baśkiewicz

Dermatolog, Wenerolog

Zły lekarz, który chce leczyć środkami sprzed kilku dekad... Poza tym słyszalem od znajomej, ze ją poparzyl podczas zabiegu...

Ten lekarz ewidentnie powinien już pójść na emeryturę. Poświęcił mi dosłownie może 5 minut pomimo, że próbowałem podtrzymać temat i dowiedzieć się więcej. Na moje zmiany skórne zerknął na 3 sekundy z odległości około metra i podał diagnozę, oczywiście nietrafną. Antybiotyk i maść którą mi przepisał nie pomogły ani trochę. 100 zł wizyta + 60 zł za leki zmarnowane. Proponuje omijać z daleka.

Niezwykle uprzejme podejście do pacjenta. Szczeółowo badał miejsce moich obaw i poświęcił czas na spokojne wyjaśnienie diagnozy. Cofnąłem się chyba w czasie, bo znalazłem się u lekarza, który na niewątpliwą wiedzę i doświadczenie nałożył niezwykłą elegancję. Wydaje mi si, że dr Baśkiewicz jest nie tylko bardzo kompetentny ale rozumie i dba o rangę swojego zawodu. Absolutnie polecam.

Miałam na prawdę poważne problemy z cerą (trądzik).Przez wiele lat,różnymi lekami i z pomocą RÓŻNYCH lekarzy próbowałam się go pozbyć.Doktor Baśkiewicz okazał się moim zbawcą ;))))) Dzięki zastosowaniu skutecznego leku i zabiegom mam na prawdę ładną cerę Polecam

Bardzo kompetętny lekarz.Bardzo szybko i trafnie zdiagnozował moją chorobe. Po czym od razu poddał mnie zabiegowi i leczeniu. Gabinet ma w pełni profesionalny jak i podejście do pacjenta. Byłem wczesniej u innych lekarzy którzy metodą prób i błędów próbowali mnie leczyć ale na szczeście trafiłem na tego lekarza i jestem w pełni zadowolony bo dał mi szanse na wyzdrowienie.

Trafna diagnoza, skuteczne leczenie. Polecam.

Trafna diagnoza, skuteczne leczenie. Polecam.

wizyta bardzo przyjemna. Pan doktor troszkę rozkojarzony, mimo to badanie znamienia przeprowadzone bardzo dokładnie. w gabinecie dostępne nowoczesne urządzenia. koszt 100 zł.

Jest mi trudno coś o nim powiedzieć,bo nie spełnił moich oczekiwań.

Jest mi trudno coś o nim powiedzieć,bo nie spełnił moich oczekiwań.

Naprawdę świetny lekarz, polecam wszystkim!!!!

Naprawdę świetny lekarz, polecam wszystkim!!!!

To naprawdę świetny lekarz, który zawsze jest na bieżąco ze wszystkimi nowościami. Więcej takich lekarzy !!!!!!