Lekarz posiadający duże umiejętności, jednak kompletnie bez podejscia do pacjenta. Po ostatniej wizycie wyszłam bardziej znerwicowana niż weszłam, w dodatku z płaczem. Jesli chodzi o zachowanie to kompletny brak wsparcia, wręcz przeciwnie- unosi się, krzyczy. Nie polecam tego lekarza nikomu kto chce wyjść z depresji i wyleczyć nerwicę. Z takim podejściem lekarza nie da się wyleczyć, choroba tylko się pogłębi.

Wspaniały lekarz i dusza człowiek.Wysłucha,doradzi,pomoże-polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pani dr Beata Semrau to nie tylko doskonały specjalista w dziedzinie psychiatrii ale również człowiek o wielki sercu.

Pani doktor jest genialna! mojej mamie w tydzień poprawił się stan zdrowia po wizycie u Pani doktor a czuła sie naprawde zle. Poswieca duzo czasu choremu aby dokladnie wszystkiego sie dowiedziec, od roku szukalismy lekarza i dzieki Bogu trafilismy na Pania Semrau. dla osob z depresja/nerwica jak najdbardziej odpowiednia osoba. lekarz z powołania !

Naprawdę super Pani doktor. Ze zrozumieniem podchodzi do pacjenta, życzliwa, sympatyczna, kompetentna

Pani doktor to wspaniały lekarz psychiatra jest pogodna,miła,budzi zaufanie,profesjonalistka.Uratowała moja córkę.Bardzo jej pomogła ,dziękujemy Pani doktor takich lekarzy nam potrzeba

Krótko - Ta Pani jest moją Czarodziejką!!! Uwielbiam.

Krótko - Ta Pani jest moją Czarodziejką!!! Uwielbiam.

Oby takich lekarzy więcej - cudotwórczyni ;)

Oby takich lekarzy więcej - cudotwórczyni ;)

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Grudziądz"?

Poradnie Specjalistyczne

88-100 Świecie
Zespół Poradni Specjalistycznych
Rydygiera 15/17
86-300 Grudziądz
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Ars Medica"
Waryńskiego 6
Centrum Twórczego Życia i Psychoterapii