lekarz Beata Siarek

1,6
1,6
1,8
1,5

Stanowczo polecam omijać szerokim łukiem. Również trafiłam do p. Siarek ponieważ mój lekarz nie przyjmował. Strata czasu - nie miła, o jakim kolwiek zaufaniu do lekarza nie można tu mówić, recepty wystawione od czapy

Zero pojęcia o leczeniu. Syn przechodził typowe wirusowe zapalenie spojówek, powinien dostać krople o działaniu przeciw wirusowym a nie bakteryjnym. O czym kobietę poinformowałam. Stwierdziła, że mam jechać z dzieckiem na okulistykę do Starachowic. Oczywiście, że dziecko tam zabrałam. Lekarz potwierdził moją diagnozę. Weterynarz ma lepsze kwalifikacje do leczenia niż ta kobieta.

Bardzo niemiła i nieprzyjemna Pani doktor. Poszłam z powodu braku miejsca u swojego lekarza. Odradzam

Pani doktor ma świetne podejście zarówno do małych jak i większych dzieci. Kompetentna, nigdy nas nie zawiodła.

Nie polecam byliśmy z dzieckiem rozwijała się infekcja nie dostaliśmy żadnych leków ani informacji jak mamy pomóc dziecku. Pani doktor kazała czekać na rozwój infekcji gdzie na drugi dzień został zbadany przez innego lekarza i okazało się że ma zapalnie płuc. Nigdy więcej wizyt u tej Pani.

Pani doktor kompletnie niekompetentna, nie zna się na chorobach i lekach, nie potrafi zbadać pacjenta. Po wizycie na pogotowiu musiałem pojechać do innego lekarza, który zbadał mnie i okazało się, że mam zapalenie oskrzeli. Uwierzyć nie chciał, że poprzedni lekarz nie słyszał tego osłuchując. MASAKRA. A w dodotaku lekceważenie pacjentów, przychodzenie do pracy o godzinie, której Pani doktor się podoba, bez wcześniejszego powiadomienia i informacji dla pacjentów. Jeśli ktoś chce chlorchinaldin i herbapect to tylko do tego lekarza.

Jeśli ktoś chce chlorchinaldin i herbapect to tylko do tego lekarza.

Masakra wielka pani doktor wyzej sr--- niz du...e ma.niemiła nie nadaje sie dla dzieci leki wypisuje do kitu nie polecam

Totalne zlewanie pacjenta. Kamienna twarz zero rozmowy tylko wydawane polecenia. Na ropne zapalenie gardła wypisane parafarmaceutyki po części dostępne bez recepty. Konieczna była wizyta tego samego dnia u innego lekarza który nie mógł uwierzyć w wypisane wcześniej leki. Atmosfera wizyty straszna. Nie nikomu nie polecam.