lekarz Beata Siarek

1,3
1,3

Pani doktor kompletnie niekompetentna, nie zna się na chorobach i lekach, nie potrafi zbadać pacjenta. Po wizycie na pogotowiu musiałem pojechać do innego lekarza, który zbadał mnie i okazało się, że mam zapalenie oskrzeli. Uwierzyć nie chciał, że poprzedni lekarz nie słyszał tego osłuchując. MASAKRA. A w dodotaku lekceważenie pacjentów, przychodzenie do pracy o godzinie, której Pani doktor się podoba, bez wcześniejszego powiadomienia i informacji dla pacjentów. Jeśli ktoś chce chlorchinaldin i herbapect to tylko do tego lekarza.

Jeśli ktoś chce chlorchinaldin i herbapect to tylko do tego lekarza.

Totalne zlewanie pacjenta. Kamienna twarz zero rozmowy tylko wydawane polecenia. Na ropne zapalenie gardła wypisane parafarmaceutyki po części dostępne bez recepty. Konieczna była wizyta tego samego dnia u innego lekarza który nie mógł uwierzyć w wypisane wcześniej leki. Atmosfera wizyty straszna. Nie nikomu nie polecam.

Masakra wielka pani doktor wyzej sr--- niz du...e ma.niemiła nie nadaje sie dla dzieci leki wypisuje do kitu nie polecam