mgr Beata Sobera-Baron

Logopeda, Logopeda dziecięcy, Psycholog

Uśmiech, rzetelność, praktyka - nic dodać nic ująć. Polecam Cliro! Poza tym w gabinecie pani Beaty przyjmują też psychologowie, pedagodzy, terapeuci. Jak ktoś chce wiedzieć więcej: www.cliro.pl

Byłam u pani Beaty z córką. Mimo że miałam opinię od innego logopedy że wszystko z mową dziecka jest ok, pani Beata sama wszystko sprawdziła. Moje podejrzenia się sprawdziły, córka ma wadę wymowy. Teraz nie będę już szukać nowego logopedy. Zostaję u pani Beaty! Wesoła, miła, wszystko tłumaczy, o wszystko można zapytać, zawsze chętnie odpowie. Ma własne dzieci więc wie jakie zabawy i ćwiczenia dobrać żeby dziecko chciało ćwiczyć. Polecam serdecznie

Wciąż poszukujesz "Logopeda Opole"?

Ośrodek Psychoterapii i Seksuologii
Reymonta 29, I piętro