Logopeda Opole

mgr Małgorzata Wasilewska

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Chwałkowice, Opole

Pani logopeda - świetna osoba, miła, kompetentna. Chodziłam na terapię-dla mnie zakończona sukcesem. Polecam.

Opinia dodana przez: Lidia

Centrum Logopedyczne i Psychologiczno - Pedagogiczne Violetta Stasiak - Ogonowska CLiPP
Kresowa 11
45-316 Chwałkowice, Opole

Moim ogromnym problemem jako osoby dorosłej był szczękościsk i niewyraźna mowa. Trudno było mi znaleźć logopedę, który chce pracować z osobą dorosłą i tego rodzaju trudnościami. Pani Violetta Stasiak - Ogonowska okazała się strzałem w dziesiątkę. Poradziła sobie z wszystkim!!! Polecam

Opinia dodana przez: Patryk

1 Maja 9 lok. 52
45-068 Chwałkowice, Opole

Dawno temu korzystałem z usług Pani doktor - bardzo kompetentna osoba, która pomogła mi przed maturą ustną i studiami. Teraz od czasu do czasu sam prowadzę szkolenia, o czym kilka lat temu nawet nie myślałem ;) Serdecznie polecam!

Opinia dodana przez: Piotr

mgr Beata Sobera-Baron

Psycholog, Logopeda dziecięcy

CLIRO
Mieszka I 12
45-591 Chwałkowice, Opole

Byłam u pani Beaty z córką. Mimo że miałam opinię od innego logopedy że wszystko z mową dziecka jest ok, pani Beata sama wszystko sprawdziła. Moje podejrzenia się sprawdziły, córka ma wadę wymowy. Teraz nie będę już szukać nowego logopedy. Zostaję u pani Beaty! Wesoła, miła, wszystko tłumaczy, o wszystko można zapytać, zawsze chętnie odpowie. Ma własne dzieci więc wie jakie zabawy i ćwiczenia dobrać żeby dziecko chciało ćwiczyć. Polecam serdecznie

Chwałkowice, Opole

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy logopedy. Zna się na rzeczy i wie jak pomóc. Nie ma sensu szukać podobnego fachowca daleko. Lokalizacja i dostęp bardzo dobry. Polecamy Panię Ewę

Opinia dodana przez: Tomasz K.

ulica Słowackiego 8/6
45-364 Opole

Akademia Słowa "Fluens"
1-go Maja34/10
45-356 Chwałkowice, Opole

Urszula Ratajczak

Neurologopeda, Logopeda

konsultacja i terapia u pacjenta

45-824 Opole

mgr Anna Pączek