lekarz Beata Topolska-Kordys

Neurolog

2,6
2,7

Polecam Panią doktor jest miła, bardzo cierpliwa, umie słuchać i nigdzie jej się nie spieszy tak jak niektórym lekarza.

Polecam Panią doktor, jestem po pierwszej wizycie.Pani doktor pilnie wysłuchała z jakim problemem przyszłam,dała skierowania na RM z kontrastem i bez. Bardzo miła, umiejąca wyjasnić na czym moze polegac problem,czułam sie zaopiekowana podczas wizyty.

Niepolecam pani Doktor.Mam wrarzenie ze pracuje za kare.Niemila,opryskliwa,wszechwiedzaca.Zastanawiam sie dlaczego kierownictwo przychodni jeszcze z nia wspolpracuje

Bardzo nie miła. Nie pomaga pacjentowi wręcz przeciwnie.Sami się przekonacie jak skorzystacie z wizyty.

Nie zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami. Ja z wlasnego doświadczenia mówię że jest to nieprawda .Pani doktor jest bardzo przyjemna ,chodziłam do niej z synem który ma padaczkę lekooporna i kierowała go na badania i metodą prób i błędów ustawiła mu leczenie które dało efekty a nie jest to wcale takie proste w jego przypadku .Inna doktor do ktorej chodziliśmy twierdziła że nie da się nic zrobić i wysłała nas na szpital .Bardzo żałuję że nie przyjmuje już w naszym rejonie ,do Radomia to mamy daleko dojeżdżać .

Rzeczywiscie jak w poprzedniej opinii kolejek do tej pani nie ma. a to dużo mówi.pani dr.myśli że wszystko wie. ignoruje i obraża pacjenta mówiąc.że jest chory nerwowo i nie ma czasu na rozmowę.nie mialem prawa nawet się zapytać co mnie interesowało załatwiła mnie tak na sztukę i już do niej na pewno nie zawitam.nie polecam tego lekarza

Kolejek do niej nie ma. Diagnoza w 5 minut jest pan zdrowy do pracy, albo zmień pracę jak za ciężko. Bez wglądu w dokumentacje medyczną. nie ma mowy o badaniach, tomografia czy inne. Dyskopatia przepuklina kręgowa i zwyrodnienie to nic, do roboty. Brak słów...