lekarz Beata Turzańska

Reumatolog

3,5
3,3

To najlepsza doktor na świecie zawsze stawia mnie na nogi. Zawsze uśmiechnięta a zastrzyki robi bezboleśnie.

Zdecydowanie nie polecam tej Pani , arogancja i nieuprzejmośc, kompletny brak kultury do starszej osoby ,nic nie wytłumaczy, pośpiech, brak szacunku do człowieka , godziny jakie jej pasuja, czeka się kilka godzin NIE POLECAM

Pani doktor nie potrafi sluchac pacienta,co przy schorzeniach reumatycznych jest szalenie wazne.Sprawia wrazenie osoby obojetnej na wszystko a za wystawione skierowania w placowce centermedu i tak trzeba placic (badania krwi,rezonans).Jedynym plusem jest brak kolejek ktory wynika bezposrednio z podejscia do pacjenta po macoszemu.