lekarz Beata Żłobecka-Pasierb

Internista

Od ponad roku leczyłem się u doktora Artura Krzywkowskiego. Dobry lekarz , ale, po jednej wizycie u pani doktor, dowiedziałem się,że muszę na tydzień położyć się do szpitala. Tylko po rozmowie z panią doktor zapadła taka diagnoza. Zobaczę co będzie dalej, ale wizyta u Pani Pasierb napawa mnie nadzieją ,że będzie lepiej.

Tylko po rozmowie z panią doktor zapadła taka diagnoza.

Koleżanka z pracy leczy się u p. doktor i przekonała mnie do zmiany diabetologa. Nie żałuję decyzji, byłem u niej na 2 wizytach i rzeczywiście teraz widzę jaka może być różnica. Miła uśmiechnięta i co najważniejsze na bieżąco z postępami nauki, wyjaśniła mi kilka rzeczy o których nie wiedziałem od początku swojej choroby. Zmieniła mi leki na nowszą generację i czuję się o niebo lepiej.

Przyłączam się do komentarzy, podejście jej i czas poświęcony są naprawdę wyjątkowe. Podczas wizyty dowiedziałam się o wielu ważnych rzeczach o których poprzedni lekarze jakoś zapomnieli mnie poinformować.

Bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor a przedewszystkim bardzo kompetentna zawsze ma czas aby porozmawiać i wszystko dokładnie wytłumaczyc.POLECAM!!!!!!!

Bardzo mądra osoba, pomogła mi na jak leżałam w szpitalu. Leczę się u niej w przychodni i jak do tej pory wszystko było w porządku, szkoda jedynie że nie przyjmuje na NFZ.

Wciąż poszukujesz "Internista Rudna Mała"?

Zespół Przychodni MSW w Rzeszowie
ulica Krakowska 16