Czy ktoś posiada aktualne namiary na Pana doktora? Numer który jest podany nie odpowiada.Z góry dziękuje za pomoc

Świetny lekarz. Prowadzi moją obecną ciążę. Nie potrzebuję się o nic dopytywać, wszystko wyjaśnia sam. Chyba najlepszy lekarz, na jakiego mogłam trafić. Dr Łazuka przyjmuje popołudniami we wtorki i czwartki na ul. Rynkowej w niebieskim bloku (wejście od klatek schodowych). USG jest zwykłe (wizyta + USG 120 zł). Telefonu na forum podawać nie będę.

Szczerze polecam. Delikatny, zawsze chętny do pomocy prowadził moją pierwszą ciążę udało mi się że przeprowadził też cesarkę blizny prawie nie widać. Fajne jest też to że pamięta aby zapytać się o moją córcię już długo po ciąży.

Szczerze polecam.
Fajne jest też to że pamięta aby zapytać się o moją córcię już długo po ciąży.

Wczoraj po raz pierwszy byłam na wizycie u doktora Łazuki. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i podejścia do pacjenta. Badanie lekarskie poprzedziła długa i rzetelna rozmowa, podczas, której dowiedziałam się o kilku istotnych dla mnie rzeczach, miałam zrobione kompleksowe badania. Lekarz ten jest niezwykle miły i delikatny, profesjonalny. Poleca, przyjechałam do niego specjalnie z miasta oddalonego o 40 km.

Bardzo dużo dobrego słyszałam o tym lekarzu, jednak w żaden sposób nie mogę sie do niego umówić na wizytę... Czy ktoś ma nr telefonu pod którym można się zapisać na wizytę do Pan dr? Wszystkie które znalazłam w necie są nie aktualne. Przyjmuje on teraz na ul. Rynkowej w niebieskim bloku, ale nie wiem jak zapisać się na wizytę??

Wspaniały lekarz i człowiek.Profesjonalizm, sumienność, cierpliwość,delikatność to nieliczne cech ,którymi się odznacza.Takich lekarzy trzeba szukać ze świeczką w ręku.POLECAM!

Super lekarz. Delikatny, miły, kompetentny. Prowadził moją ciążę i odbierał moją córeczkę. Jestem bardzo zadowolona.

Jest bardzo dobrym lekarzem.Miałam problemy z donoszeniem ciąży , zaniłam trafiłam do dr.Łazuki poroniłam trzy razy a z jego pomocą urodziłam dwoje zdrowych dzieci. Polecam jest naprawde mądrym lekarzem wiecęj takich w służbie zdrowia.

Bardzo dobry specjalista. Polecam każdej pani w każdym wieku.

Bardzo dobry specjalista. Polecam każdej pani w każdym wieku.

Niedawno urodziłam swoje pierwsze dziecko. Ciąże prowadził pan dr Łazuka. Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Zawsze wszystko cierpliwie wyjaśni. Szczerze polecam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Siedlce"?

Andrzej Korniluk

Centrum Dyspozytorskie
Czerwonego Krzyża 45

dr
Izabella Kamont

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Femina" Poradnia Położniczo- Ginekologiczna
Wojska Polskiego 34A