Bibianna Muszyńska-Czerewkiewicz

3,7
3,5
3,9
3,5

Po trzech wizytach jestem po raz pierwszy przepełniony nadzieja że ktoś może mi pomóc. Uczęszczałem do kilku psychologów ale rozmowa z panią Bibianna jest całkiem inna. Jak na razie olbrzymi szacunek

Bardzo dobra psycholog!Leżałam w szpitalu w 2011 po próbie samobójczej i w 2012 roku po pogorszeniu się stanu zdrowia(depresja). Miałam przyjemność poznać dwie Panie psycholożki,które pracują w szpitalu w Kaliszu Panią Monikę i Panią Bibianę.Obie Panie bardzo kompetentnie z zaangażowaniem zajmowały się pacjentami(również moją skromną osobą). Traktują pacjentów z szacunkiem i uwagą.Chodzę już drugi rok na terapię do Pani Bibiany na NFZ .Jest osobą godną polecenia,ciepłą,inteligentną ,uprzejmą,bardzo empatyczną,wrażliwą-potrafi wczuć się w rolę pacjenta.Wspaniała osobowość!Mogłam do Pani psycholog zadzwonić o każdej porze i otrzymałam fachową pomoc.Dzięki Pani Bibiany otworzyłam się , mogłam rozmawiać szczerze i bez wstydu o moim życiu i problemach w pełnym zaufaniu.Bardzo mi pomaga z dużym zaangażowaniem dostałam dużo wsparcia i nadziei.Po każdej wizycie czuję się fantastycznie.BARDZO DZIĘKUJĘ PANI MAGISTER!:)Wdzięczna pacjentka Małgorzata.

Naajlepszy psycholog z jakim mialam doczynienia!!! Wspaniała kobieta. Doświadczona i kompetentna .

Polecam. Bardzo konkretna babka - właściwie to musiałam tylko podjąć odpowiednie decyzje a ona mi tylko w tym pomogła. Naprostowała parę spraw w głowie i nareszcie czuję się dobrze. Konkretna, inteligentna, z poczuciem humoru. Jej celne uwagi pomagają.

Pani Bibianna czyni cuda z pacjentami. Jest bardzo ostra, nie pozwala się użalać - co wychodzi tylko na dobre!!!! wyprowadza ludzi ze stanów uzależnień - dosyć skutecznie :))))) dziękuję Pani za przywrócenie takiej fajnej dziewczyny do życia... Pozdrawiam A.

dziękuję Pani za przywrócenie takiej fajnej dziewczyny do życia...

Pozdrawiam
A.

witam! Ja uczeszczałam i uczeszczam do Pani Bibianny i jestem bardzo zadowowlona, jest osoba kompetentna, bardzo wspierajaca, rozumie problem i potrafi odpowiednio ukierunkowac, czasami bywa trudno ale nikt nie mowi ze psychoterapia jest latwa, przede wszytskim terapia wymaga wlasnego zaangazowania i odpowiedzialnosci.

Byłam bardzo rozczarowana. Opowiadałam jej całą historię swojego życia, a ona wszystko wpisywała w kartę, opisałam wszystkie najważniejsze fakty, a ona wciąż domagała się nowych info. Ciągle jej było mało! Nie udzielała mi żadnej rady, jest bardzo ciekawska była nawet ciekawa intymnych szczegółów. Czułam się jak na przesłuchaniu na policji.Wyszłam bardzo zdenerwowana. Stanowczo nie polecam !

Leżałam w szpitalu po próbie samobójczej i miałam wątpliwą przyjemność współpracować z tą Panią i nie polecam nikomu. Dziwię się, że publiczne placówki zatrudniają psychologów tego pokroju, którzy potrafią tylko pić kawkę a pacjenta traktują jak zło konieczne. Wychodzi z pokoju podczas rozmowy, odbiera prywatne telefony, podczas obchodu lekarskiego żartuje w najlepsze z innymi pracownikami, poproszona o rozmowę zbywała mnie wielokrotnie. Nie warto marnować ani czasu ani pieniędzy

Niestety w moim przypadku Pani Bibianna nie pomogla. Gdy opowiadalam jej o swoich problemach ona zerkala na zegarek czy nie przekroczylysmy czasy (na kazdego pacjenta ma pol godziny), potrafila przerwca moje opowiadanie bo sie konczyl czas. nie pomogla miw ogole. Poczulam sie zlekcewazona. Bylam u niej pare razy i przestalam chodzic bo wizyty u niej mi nie pomagaly.

Dobra psycholożka, zdecydowana, inteligentna, daje konkretne, skuteczne rady, słucha uważnie i czyta między słowami. Nie polecam tylko osobom, które lubię słodycz i łagodność, pani Bibianna "nie cacka się", jest ostra.