Bibianna Muszyńska-Czerewkiewicz

Psycholog

Najlepsza psycholog na świecie...o każdej porze poświęci swój cenny czas...wysłucha doradzi pomoże....polecam każdemu..

Pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim. Podejście do pacjenta jest rewelacyjne. Pomoc w rozwiązaniu problemu na najwyższym poziomie

Pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim.
Podejście do pacjenta jest rewelacyjne.
Pomoc w rozwiązaniu problemu na najwyższym poziomie

Świetny psycholog. Próbowałem terapii u kilku specjalistów. U pani Bibianny na kilku pierwszych spotkaniach zrobiliśmy więcej, niż w innych gabinetach przez kilka lat. Uwaga - babka jest konkretna. Jeśli lubisz dziamdziolenie i użalanko szukaj gdzie indziej. Tu jest naprawdę konkret. W moim przypadku to był klucz do sukcesu.

Najlepszy psycholog do jakiego chodziłam. To już 3 rok i mimo przerw nadal wracam kiedy chce, nie czując żadnej presji

Zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat Pani Bibianny , niekompetentna , umawia się na teleporady, sama wyznacza termin , którego nie dotrzymuje , ponad tydzień czekam i cisza , zero szacunku do pacjenta - to jest lekarz ? Tym bardziej psycholog , wstyd. Nie polecam

Nie polecam tej Pani, słabo przygotowana, zimna, mało empatyczna, jak na przesłuchaniu, wywołuje negatywne emocje swoją postawą.

Po trzech wizytach jestem po raz pierwszy przepełniony nadzieja że ktoś może mi pomóc. Uczęszczałem do kilku psychologów ale rozmowa z panią Bibianna jest całkiem inna. Jak na razie olbrzymi szacunek

Naajlepszy psycholog z jakim mialam doczynienia!!! Wspaniała kobieta. Doświadczona i kompetentna .

Bardzo dobra psycholog!Leżałam w szpitalu w 2011 po próbie samobójczej i w 2012 roku po pogorszeniu się stanu zdrowia(depresja). Miałam przyjemność poznać dwie Panie psycholożki,które pracują w szpitalu w Kaliszu Panią Monikę i Panią Bibianę.Obie Panie bardzo kompetentnie z zaangażowaniem zajmowały się pacjentami(również moją skromną osobą). Traktują pacjentów z szacunkiem i uwagą.Chodzę już drugi rok na terapię do Pani Bibiany na NFZ .Jest osobą godną polecenia,ciepłą,inteligentną ,uprzejmą,bardzo empatyczną,wrażliwą-potrafi wczuć się w rolę pacjenta.Wspaniała osobowość!Mogłam do Pani psycholog zadzwonić o każdej porze i otrzymałam fachową pomoc.Dzięki Pani Bibiany otworzyłam się , mogłam rozmawiać szczerze i bez wstydu o moim życiu i problemach w pełnym zaufaniu.Bardzo mi pomaga z dużym zaangażowaniem dostałam dużo wsparcia i nadziei.Po każdej wizycie czuję się fantastycznie.BARDZO DZIĘKUJĘ PANI MAGISTER!:)Wdzięczna pacjentka Małgorzata.

Polecam. Bardzo konkretna babka - właściwie to musiałam tylko podjąć odpowiednie decyzje a ona mi tylko w tym pomogła. Naprostowała parę spraw w głowie i nareszcie czuję się dobrze. Konkretna, inteligentna, z poczuciem humoru. Jej celne uwagi pomagają.