Lekarze Bochnia

Oracka 20d
32-700 Bochnia

Jest niesamowicie miła, czasem tylko bardzo się spieszy.

N ZOZ TK Ratownik Poradnia Lekarza Chorób Wewnętrznych
ulica Krakowska 31
32-700 Bochnia

Polecam! Pan Grzegorz Szydłowski to bardzo kompetentny lekarz. Jak najbardziej wszystko na plus. Pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: D

CenterMed Kazimierza Wielkiego
Kazimierza Wielkiego 13
32-700 Bochnia

Błyskawiczna a co najważniejsze trafna diagnoza i odpowiednio dobrane leczenie. Pani dr ma świetne podejście do pacjentów, słucha ich i wszystko tłumaczy. Potrafi też doradzić i wesprzeć pacjenta.
Opinia dodana przez: Jadwiga

NZOZ CENTRUM STOMATOLOGICZNE Aneta Czyż-Ojczyk
PROSZOWSKA 4
32-700 Bochnia

Panią doktor polecę każdemu z całego serca.Zaufałam na 100% i nigdy nie żałowałam.Opiekowała się całą moją rodzinką.Na wizyty chodziliśmy z uśmiechem na twarzy bez żadnego stresu.Rewelacyjne podejście do dorosłego jak i dziecka.Nie mogę się pogodzić, że pani doktor nie przyjmuje już w Bochni, ciężko będzie znaleźć drugą taka dr.Anię!
Opinia dodana przez: Aneta

Bernardyńska 6
32-700 Bochnia

Bardzo dobry lekarz, cierpliwy, bierze pod uwagą inne schorzenia i na tej podstawie dobiera właściwe leki .

mgr Kinga Siekacz

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Wygoda 3
32-700 Bochnia

Specjalista godny polecenia. Super podejście do dzieci. Syn z wielką przyjemnością idzie na wizyty i nie może się doczekać następnej.

CenterMed Kazimierza Wielkiego
Kazimierza Wielkiego 13
32-700 Bochnia

Oprócz tego, że jest bardzo dobrym lekarzem to jest też dobrym człowiekiem. Szczegółowo i konkretnie tłumaczy chorobę i leczenie. Odpowiada na pytania i słucha tego co mówi pacjent, bardzo miła. Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Magdalena

Szpital Bochnia

Bochnia

Pani Ania jest bardzo miłą i kompetentną osobą, Wyjaśnia bardzo dokładnie wszystkie wątpliwości. Bardzo pomogła mi gdy miałam problemy z karmieniem po porodzie. Niezwykle oddana swojej pracy, Jej profesjonalizm, uśmiech i spokój bardzo bardzo się przekładał na moje ogólne samopoczucie.

lekarz Ryszard Najbarowski

Lekarz medycyny pracy, Internista

NZOZ "TK" RATOWNIK PORADNIA LEKARZA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH
KSIĘCIA JÓZEFA PONIATOWSKIEGO 36
32-700 Bochnia

Świetny lekarz :) Gorąco polecam wszystkim. Rzetelny, kompetentny i miły. Spokojnie przeprowadza badanie. Nie spiszy się. Oby więcej było takich lekarzy :)

Samodzielny Publiczny Miejski Zespół Opieki Zdrowotne
ulica Floris 22
32-700 Bochnia

Profesjonalne podejście do pacjenta. Miły, uprzejmy, rzetelny. Poświęcający pacjentowi dużo czasu, kierujący się zawsze jego dobrem. Polecam