dr n. med. Bogdan Brodacki

Neurolog

3,9
3,9

Parę lat temu "goszcząc" moją niepełnosprawną, bardzo od paru lat chorą córkę z ciężką biegunką i skurczami na swoim oddziale neurologicznym, prawie zdiagnozował u niej celiakię. Niestety prawie, bo porzucił ten zamiar. Celiakia została zdiagnozowana znacznie później i już bez jego udziału, mimo, że "próbował", zlecając wprowadzenie odpowiedniej diety i badanie przeciwciał. Jednakże na prośbę laboratorium o ponowne przesłanie krwi córki, ponieważ wyniki wyszły w szarej strefie, już nie odpowiedział pozytywnie. Wmówił nam, że to niepotrzebne, bo to nie celiakia. Natomiast czas ten wykorzystał wraz ze swoimi kolegami na testowanie na mojej córce wpływu trzy razy dziennie podawanego inhibitora pompy protonowej (ranigast) na rozwój biegunki typu clostridium difficile. Swiadkiem podawania była zakonnica pracująca na tamtym oddziale, ale ani ja, ani ona wtedy nie wiedziałyśmy po co podają ten Ranigast na biegunki. Oczywiście nie zostałam o tym ani ja , ani córka powiadomiona. Po czasie wszystko można i tak zwalić na rzadki zespół genetyczny, nawet jeżeli specjaliści wiedzą, że jest to raczej inność niż choroba i zazwyczaj ludzie ci długo sobie i w miarę zdrowo żyją.
Może i dobry lekarz, ale nie dla niepełnosprawnych. Może dostał takie polecenie, żeby wykorzystać córkę do takiego testu. Zawsze mnie zastanawiało, po co tam , córce na neurologii , podawano trzy razy dziennie Ranigast. Teraz dopiero, po latach, wiem. Włosy się na głowie jeżą, jak się pomyśli o tym, co specjalista może potencjalnie zrobić niepełnosprawnemu człowiekowi. Z uśmiechem na ustach. Zastanawiało mnie, że potem, po tym wszystkim, zawsze chciał już się nas pozbyć.Ktoś powinien lekarzom patrzeć na ręce, w obronie słabszych, którzy niekoniecznie chcą być królikami doświadczalnymi.

Pan dr Brodacki jest doktorem, który potrafi każdemu pomóc - bezintersownie, nie ma innego lekarza, który mógłby pomóc tak jak On - skąd Pan bierze tyle energii.... Skąd bierze tyle czasu- myślimy, że w zamian za swój prywatny czas, ...nie potrafimy wytłumaczyć sobie i innym, skąd bierze tyle energii i dobra oraz - czasu,żeby pomagać nam i innym. Polecam wszystkim Pana doktora Bogdana Brodackiego. Kochamy Ciebie Panie doktorze.... Poświęcił Pan mi i innym tyle swojego prywatnego czasu - Ja osobiście tj. Krystyna J. - potrzebuję jeszcze Pana pomocy - wiem, że pomoże mi Pan - mnie - mojej mamie Janinie i tatusiowi- Stanisławowi.
Z poważaniem - Pacjentka Krystyna J. z Warszawy - Życzę Panu dużo zdrowia - napewno Pan też ma swoje sprawy, ale wiem, że pacjenci dla Pana są najważniejsi..., okazuje Pan to na każdym kroku...
Pacjenci ze Szpitala oraz z ul. Grójeckiej życzą Panu wszystkiego co najlepsze. Kochamy Pana i czekamy.

Przyjechałam po urazie w pracy. Wypadł mi masywnie dysk, porażenie nerwu strzałkowego. Doktor po badaniu i uprzedzeniu, że jestem roszczeniową pacjentką łaskawie wypchną mnie bez diagnostyki rezonansem magnetycznym do domu. Brak diagnostyki i szybkiej operacji spowodowało, że mam niesprawną opadającą stopę. Miałam okazje zapytania się tego lekarza: co pan myśli, że dla przyjemności przyjechałam na izbę przyjęć, a on na to: chyba dla przyjemności. Zupełny brak szacunku dla pacjenta który jest drugim lekarzem. A kodeks etyki lekarskiej mówi, że jeśli na izbę przyjęć przyjedzie drugi lekarz chory to trzeba się szczególnie troskliwie min zająć. Skoro ktoś w ten sposób wykonuje swój zawód nie powinien go dłużej wykonywać. Są inne zajęcia mniej odpowiedzialne i związane z pracą fizyczną. Gdzie taka osoba nie ryzykuje zdrowia innych ludzi.

Bardzo słaby, nie ma czasu na słuchanie pacjenta. Myli pacjentów. Nie zleca badań, rozmawia z innymi w trakcie wizyty. Snuje jakieś wizje, zamiast stawiać diagnozę na podstawie badań. Mało komunikatywny, nie miły. Bardziej zainteresowany sobą nią pacjentem.

Doktor Brodacki jest istnym aniołem! dobry, uczciwy, zawsze uśmiechnięty, życzliwy, kompetentny, o miłej powierzchowności. Rozjaśniał mi każdy dzień spędzony w szpitalu i pozwalał zapomnieć o chorobie, dawał nadzieję, że nie wszystko stracone. Był jak dobry anioł stróż. Jego poświęcenie i profesjonalizm, mimo tak młodego wieku to cechy, których próżno szukać u dzisiejszych lekarzy. Nie boję się już jutra, od kiedy wiem, że Doktor Brodacki czuwa nade mną. Jest mi prawdziwym ukojeniem w chorobie, cokolwiek się stanie, powierzam moje zdrowie i życie w jego ręce.

Rewelacyjny lekarz, do diagnozy podchodzi kompleksowo i konsekwentnie, krok po kroku dopóki nie postawi ostatecznej diagnozy. Jest niebywale ciepłym, ujmująco grzecznym i miłym człowiekiem. Uśmiechnięty i wiarygodny umie uspokoić pacjenta, nawiązać z nim relację i przekonać do współpracy. Polecam wszystkim !

Polecam wszystkim !

Komentarz jest tu naprawdę zbędny, oceny mówią same za siebie.Oby więcej takich lekrzy w Polsce.:)

jestem mu bardzo wdzięczna , zajął sie moim chorym synem tak, jak nikt przez pól roku, dzieki niemu jest juz leczony, dziękuje Panie Doktorze!

lekarz z prawdziwego zdarzenia, kompetentny, uprzejmy i LUBI swoich pacjentów.Leczę się u p.doktora już kilka lat.

Rewelacyjny specjalista i fachowiec!! Miły oraz sympatyczny kontakt z pacjentem. Naprawdę gorąco polecam!!

Wciąż poszukujesz "Neurolog Warszawa"?

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b