dr n. med. Bogdan Brodacki

Neurolog

Widać, że temu Panu już się po prostu nie chce. Może jest inny na wizytach prywatnych, ale spotkania z nim w szpitalu nikomu nie życzę. Wspominam to pod każdym względem bardzo źle. Nie życzę nikomu.

Dr Brodacki jest rewelacyjnym lekarzem. Trafił z leczeniem w dziesiątkę. Udziela też porad przez telefon swoim pacjentom bezpłatnie. Jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia.

Mając napisane na skierowaniu: "Oddział neurologiczny", objawy: bóle głowy, omdlenia, ten lekarz odprawił mnie z kwitkiem ze szpitala na Szaserów, nie wykonując żadnych badań i nawet nie sprawdzając moich badań, które miałam przy sobie. Miałam przy sobie płytkę z badaniem MRI (rezonans magnetyczny głowy) wykonany prywatnie ale jeszcze bez opisu, bo na opis czeka się (do 5 dni). Jednak ja z takimi objawami będąc matką małego dziecka (10 mies.) nie mogę czekać. Totalny brak kompetencji, podejścia do pacjenta. Obowiązkiem było przeprowadzenie badań i sprawdzenie badania MRI oraz konsultacja w celu dalszej diagnostyki i leczenia. Do tego wszystkiego Pan bardzo arogancki i niemiły. Stanowczo odradzam.

Pad dr Bogdan Brodacki jest najlepszym lekarzem neurologiem. W 2008 r. miałam b. silne bóle w nadgarstkach. Byłam u różnych specjalistów, którzy nie potrafili mi pomóc w bólu i określić co mi dolega. Nie pamiętam jak, ale trafiłam do dr Bogdana Brodackiego, który przyjmował i nadal przyjmuje m.inn, w Przychodni na ul. Grójeckiej oraz w Szpitalu na Saszerów. Pan dr po wysłuchaniu moich dolegliwości - b. silnych bólów w nadgarstkach - stwierdził, że to jest Zespól Cieśni Nadgarstków. dał mi skierowanie, nie pamiętam jak badanie się nazywało - ale jakimiś prądami.
Odebrałam wyniki i okazało się, że mam zespół 2 cieśni nadgarstków. Pierwszy Zabieg lewego nadgarstka odbył się w Szpitalu na Saszerów a drugi w Szpitalu w Zielonce.
Jestem b. wdzięczna Panu dr Bogdanowi Brodackiemu, że prawidłowo i szybkoo zdjagnozował moje dolegliwości. Wcześniej odczuwałam bardzo silne bóle w przedramieniach, nie mogłam spac, nie mogłam zapinać np. guzików i wykonywać innych manualnych czynności.
Serdecznie i od serca polecam Pana dr Bogdana Brodackiego -Neurologa.
Wcześniej nie wierzyła w to, co czasami inni piszą - naprawdę Pan dr jest najlepszy w swojej dziedzinie.
Pan dr powiedział, że NIELECZONA OPERACYJNA CIESN NADGARSTKA MOZE ZROBIC WIELE ZLEGO - TRZEBA TO ZOPEROWAC||||||

Przyjechałam po urazie w pracy. Wypadł mi masywnie dysk, porażenie nerwu strzałkowego. Doktor po badaniu i uprzedzeniu, że jestem roszczeniową pacjentką łaskawie wypchną mnie bez diagnostyki rezonansem magnetycznym do domu. Brak diagnostyki i szybkiej operacji spowodowało, że mam niesprawną opadającą stopę. Miałam okazje zapytania się tego lekarza: co pan myśli, że dla przyjemności przyjechałam na izbę przyjęć, a on na to: chyba dla przyjemności. Zupełny brak szacunku dla pacjenta który jest drugim lekarzem. A kodeks etyki lekarskiej mówi, że jeśli na izbę przyjęć przyjedzie drugi lekarz chory to trzeba się szczególnie troskliwie min zająć. Skoro ktoś w ten sposób wykonuje swój zawód nie powinien go dłużej wykonywać. Są inne zajęcia mniej odpowiedzialne i związane z pracą fizyczną. Gdzie taka osoba nie ryzykuje zdrowia innych ludzi.

Komentarz jest tu naprawdę zbędny, oceny mówią same za siebie.Oby więcej takich lekrzy w Polsce.:)

Parę lat temu "goszcząc" moją niepełnosprawną, bardzo od paru lat chorą córkę z ciężką biegunką i skurczami na swoim oddziale neurologicznym, prawie zdiagnozował u niej celiakię. Niestety prawie, bo porzucił ten zamiar. Celiakia została zdiagnozowana znacznie później i już bez jego udziału, mimo, że "próbował", zlecając wprowadzenie odpowiedniej diety i badanie przeciwciał. Jednakże na prośbę laboratorium o ponowne przesłanie krwi córki, ponieważ wyniki wyszły w szarej strefie, już nie odpowiedział pozytywnie. Wmówił nam, że to niepotrzebne, bo to nie celiakia. Natomiast czas ten wykorzystał wraz ze swoimi kolegami na testowanie na mojej córce wpływu trzy razy dziennie podawanego inhibitora pompy protonowej (ranigast) na rozwój biegunki typu clostridium difficile. Swiadkiem podawania była zakonnica pracująca na tamtym oddziale, ale ani ja, ani ona wtedy nie wiedziałyśmy po co podają ten Ranigast na biegunki. Oczywiście nie zostałam o tym ani ja , ani córka powiadomiona. Po czasie wszystko można i tak zwalić na rzadki zespół genetyczny, nawet jeżeli specjaliści wiedzą, że jest to raczej inność niż choroba i zazwyczaj ludzie ci długo sobie i w miarę zdrowo żyją.
Może i dobry lekarz, ale nie dla niepełnosprawnych. Może dostał takie polecenie, żeby wykorzystać córkę do takiego testu. Zawsze mnie zastanawiało, po co tam , córce na neurologii , podawano trzy razy dziennie Ranigast. Teraz dopiero, po latach, wiem. Włosy się na głowie jeżą, jak się pomyśli o tym, co specjalista może potencjalnie zrobić niepełnosprawnemu człowiekowi. Z uśmiechem na ustach. Zastanawiało mnie, że potem, po tym wszystkim, zawsze chciał już się nas pozbyć.Ktoś powinien lekarzom patrzeć na ręce, w obronie słabszych, którzy niekoniecznie chcą być królikami doświadczalnymi.

Rewelacyjny specjalista i fachowiec!! Miły oraz sympatyczny kontakt z pacjentem. Naprawdę gorąco polecam!!

jestem mu bardzo wdzięczna , zajął sie moim chorym synem tak, jak nikt przez pól roku, dzieki niemu jest juz leczony, dziękuje Panie Doktorze!

Doktor Brodacki jest istnym aniołem! dobry, uczciwy, zawsze uśmiechnięty, życzliwy, kompetentny, o miłej powierzchowności. Rozjaśniał mi każdy dzień spędzony w szpitalu i pozwalał zapomnieć o chorobie, dawał nadzieję, że nie wszystko stracone. Był jak dobry anioł stróż. Jego poświęcenie i profesjonalizm, mimo tak młodego wieku to cechy, których próżno szukać u dzisiejszych lekarzy. Nie boję się już jutra, od kiedy wiem, że Doktor Brodacki czuwa nade mną. Jest mi prawdziwym ukojeniem w chorobie, cokolwiek się stanie, powierzam moje zdrowie i życie w jego ręce.