lekarz Bogdan Czarneckilekarz Bogdan Czarnecki - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lekarz Bogdan Czarnecki

Ginekolog

2,8
3,5

Wizyta z USG. Polecam. Sprawnie, szybko i wygodnie. Miły człowiek, dobry lekarz. A najlepsze to, ze nie pcha sie tam, gdzie nie potrafi. W lekarzach to bardzo cenne, ze nie podejmują pewnych działań jeśli nie maja pewności, ze robią to dobrze. Po prostu odesle we właściwe miejsce jeśli jest taka potrzeba. Ceie go za to.

Dr Bogdan Czarnecki to bardzo miły ciepły człowiek z troską o pacjenta ja po wizycie byłam zadowolona nie mogę nic złego powiedzieć i jakbym miała tego lekarza polecić to jak najbardziej

niepolecam nieodpowiada na pytania gdy jest cos zle zachowuje jakby cos ukrywal jestem zawiedziona

Moja 3 wizyta i ciągle niech Pani przyjdzie za 3 tyg, to już 11 tydzień a on nawet mi badań nie zlecił na krew...nie powie czy dobrze czy źle. Na wizytę przeznacza 5 minut...zastanawia mnie po co odciągają nam składki zdrowotne z pracy jak nie można liczyć na lekarza i trzeba prywatnie iść. Brak słów, zmieniam lekarza.