dr n. med. Bogdan Lewandowski

Reumatolog

2,7

Najgorszy lekarz z jakim w życiu miałam doczynienia. Wredny, arogancki, traktujący pacjenta jak zło konieczne. Unikajcie go szerokim łukiem

Najzwyczajniej w świecie robi wrażenie leniwego osobnika. Nie jest ani sympatyczny, ani uprzejmy. Nie wiem czy ma wiedzę ale z pewnością nie chce jej przekazać i podzielić się nią z pacjentem.

dopóki pacjent chodzi na nogach a nie na czworaka to nie powinien narzekać , bo to taka choroba i brać się do pracy - to jedyna porada p. doktora , który jest zwyczajnie arogancki i dobro pacjenta ma w du...

Nie wiem skąd takie przychylne opinie o tym ''specjaliście'', najwidoczniej mieli Państwo szczęście że Szanowny Pan Doktor miał dobry humor, bo podczas mojej wizyty nie był wcale miły tylko arogancki i przemądrzały. Nie szanuje drugiego człowieka, dosłownie mnie wyśmiał i zlekceważył (a na pytania o moją chorobę stwierdził że gdyby wszystko wiedział to by został weterynarzem i może powinien nim zostać to wtedy by się spełnił zawodowo) Przydałby mu się kurs komunikacji interpersonalnej i dobrego wychowania. Polecam szukanie innego lekarza bo po takiej wizycie jakiej ja doświadczyłam grozi załamanie nerwowe.

Odpowiedni człowiek na odpowienim miejscu

Odpowiedni człowiek na odpowienim miejscu

Zdecydowanie poleciłabym tego lekarza znajomym. Kompetentny i bardzo miły.

Zdecydowanie poleciłabym tego lekarza znajomym. Kompetentny i bardzo miły.

Bardzo dokładny, zrównoważony.Przyjazny wobec pacjentów.

Bardzo dokładny, zrównoważony.Przyjazny wobec pacjentów.