lekarz Bogdan Litwora

Neurochirurg

Jestem wdzięczny za pomoc w uzyskaniu sprawności. DIAM w moim kręgosłupie jest tego dowodem.

Aż głupio tak jednostajnie oceniać ale takie są moje odczucia. byłem operowany 16/10/2009 - kręgosłup szyjny. Profesjonalizm i poczucie bezpieczeństwa, które jest efektem pracy zarówno lekarza jak i całego zespołu. Dziękuje

Kompetentny, rzeczowy i ciepły w odbiorze. Fachowiec najwyższej klasy. Dr. Litwora operował mnie 13 10 2009 (oponiak prawej półkóli mózgu). Wszystko jest OK. Opeka lekarska i pielęgniarska na odziale Tarnowskiego Szpitala najwyższej klasy. Wszyscy mili i uśmiechnięci oraz pełni życzliwości dla pacjenta. Wierzyć się nie chce że to wszystko dzieje się w państwowym szpitalu. Ale tak jest, bierzcie przyklad pracownicy innych oddziałów i innych szpitali. Wdzięczna pacjentka

Dr B.Litwora jest wybitnym specjalistą,zawsze zainteresowany zdrowiem pacjenta.Zapewnia doskonałą opiekę po operacji.Jest człowiekiem godnym zaufania,niezwykle opanowanym.Niedawno przeszłam operację usunięcia oponiaka.Operacja ta została przeprowadzona pomyślnie.Jestem ok.miesiąca po operacji i czuję się bardzo dobrze.

Dr.Bogdan Litwora jest nie tylko wspaniałym lekarzem,ale i wspaniałym człowiekiem.Podarował mi drugie życie,gdybym kiedykolwiek potrzebowała pomocy neurochirurga,to tylko i wyłącznie dr.Litwora.

przygotował mnie i poprowadził operacje ze skutkiem zadowalającym jest miły i dba o pacjenta z przyjemnością polecam go swoim znajomym

Lekarz z wielkim sercem i doświadczeniem. Człowiek mądry kompetentny, bardzo serdeczny. Jestem pełna podziwu dla dr Litwory i jego pracy. Jeżeli jeszcze kiedyś będę potrzebowała pomocy z zakresu neurochirurgii, na pewno zwrócę się do niego:))

Najwyższej klasy specjalista w zakresie neurochirurgiii mózgu . Tu nie da sie nic powiedzieć więcej,opócz tego,że nie myląc się ani razu wytrzymał trudy wielogodzinnego zabiegu doprowadzając rzecz do najszczęsliwszego końca z wynikiem więcej niż pozytywnym , który należy zaliczyć do kategorii "cud" tym samym zasługuje na najwyższe słowa uznania. Pracuje w tarnowskim oddz. Neurochirurgii w Zespole Doc Dr hab.Nauk medycznych - Andrzeja Maciejczaka