dr n. med. Bogna Patelska-Wytyk

Okulista

Pani doktor prowadzi moją mamę-leczenie zacmy z jaskrą, bardzo kompetentna,tłumaczy w jasny sposób postępowanie, kolejne kroki leczenia przy tym bardzo uprzejma. Mama wreszcie po wielu latach widzi dobrze jest po obustronnym zabiegu ma zaćmę, a Pani doktor jako pierwsza stwierdziła u mamy jaskrę, mimo ze nie jest pierwszy okulustą do ktorego trafila, jako jedyna wykonała badanie cisninia śródgalkowego. Polecam!

Polecam!

kilka lat temu trafilam do pani doktor i prawde mowiac bylam zdziwiona ze tak zostalam przyjeta super lekarka ibardzo mila wszystko wytumaczy

Polecam pacjentom Panią Doktor.Jest bardzo miła i poświęca pacjentowi dużo czasu.Już podczas pierwszej rozmowy przez telefon Pani Doktor wzbudziła moje zaufanie.Profesjonalizm i fachowa obsługa. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor.

Bardzo miły lekarz, wzbudza zaufanie, poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu. Polecam

Polecam

Lekarz z powołania. Budzi zaufanie. Oprócz wiedzy posiada rzadko spotykany wśród lekarzy dystans do siebie. Czapka z głowy. ZG.

ZG.

Podejście fachowca, do tego miła i bardzo przyjazna. Polecam serdecznie.

Podejście fachowca, do tego miła i bardzo przyjazna. Polecam serdecznie.

do końca zycia będę dziekować Losowi, że trafiłam na Panią Doktor.

do końca zycia będę dziekować Losowi, że trafiłam na Panią Doktor.

Wciąż poszukujesz "Okulista Poznań"?

NZOZ Cordis Centrum Medyczne
aleja NIepodległości 2