lekarz Bogumiła Bialik

Bardzo fachową obsługa, pełen profesjonalizm. Pani doktor bardzo miła, cierpliwie odpowiała na wszystkie moje pytania . Bardzo dobre podejście do dzieci. Córka zachwycona a wcześniej był problem z pójściem do okulisty. Polecam

Bardzo duża wiedza i fachowe podejście do pacjenta.Duże zaangażowanie pani Bialik w celu zdiagnozowania choroby. Polecam.

Trafiłem do Pani B. Bialik po tym jak inna "gnieźnieńska sława - MKD" leczyła moje na oczy na zapalenie spojówek, a okazało się, iż przeszedłem obustronne zapalenie rogówki. To co "sława" rozpuszczała na rogówce przez pół roku sterydami u Pani Bialik okazało się zmianami pozapalnymi, których nie można usunąć w taki sposób. Jestem zachwycony profesjonalizmem i podejściem do pacjenta przez Panią Bialik. Myślę, że jest to najlepszy okulista w Gnieźnie. Polecam i będę Panią polecał dalej.

super. pani bialik swietny lekarz.fachowe podejscie.

super. pani bialik swietny lekarz.fachowe podejscie.

Bardzo dobrze wytłumaczyła mi wszystko. Gdy na wizycie kontrolnej nie mogła zobaczyć jakiejś części oka w zwyklym urządzeniu,wykonała dodatkowe badanie i okazalo się że jest wszystko ok.

Bardzo sympatyczna pani doktor! Świetne podejście do pacjenta i pełen profesjonalizm. Jak najbardziej polecam! ;)

Profesjonalistka i w dodatku dobre podejście do dzieci...

Profesjonalistka i w dodatku dobre podejście do dzieci...

Jestem zachwycona podejsciem pani doktor do pacjentow. !!!!!! Pozdrawiam serdecznie i za wszystko dziekuję.

Jestem zachwycona podejsciem pani doktor do pacjentow. !!!!!!
Pozdrawiam serdecznie i za wszystko dziekuję.

Super kobieta 100% PROFSJONALIZMU FACHOWO ZAJELA SIE MNA PO OPERACJI ROGOWKI

Super kobieta 100% PROFSJONALIZMU FACHOWO ZAJELA SIE MNA PO OPERACJI ROGOWKI