lekarz Bogusław Bąk

2,1

Lekarz bez jakiejkolwiek empatii, brak szacunku dla starszego pacjenta. Nie udziela żadnych informacji, chyba szkoda mu słów i czasu dla chorego. Nie polecam!!!!

SOR Tarnów. Brak empatii, profesjonalizmu, pozwalanie sobie na niewybredne uwagi, tak będzie kojarzyć mi się pomoc udzielona przez Pana. Chciałabym poinformować Szanownego Pana, że nikt, absolutnie nikt dla własnej przyjemności albo na złość Państwu na SOR nie przyjeżdża. Chętnie ulokowałabym swoje podatki w miejscu dla pacjenta przyjaznym, gdzie każdy Lekarz traktuje chorego tak, jak sam chciałby być traktowany. Niestety takiej możliwości nie mam. I wyboru niestety. Jedynie co mogę, to napisać opinię, co niniejszym czynię. Może wzbudzę tym refleksję, może ruszę sumienie? Życzę na koniec aby odnalazł Pan przyjemność z wykonywanej pracy. Jestem pewna, że będzie to z pożytkiem i dla Pana i dla Pańskich Pacjentów.

Niestety nie polecam doktora jako osobę godna zaufania. Wypisał mojego męża po ogólnikowych badaniach zrobionych na sor, mimo iż zagrożenie życia było bardzo wysokie. Zapewniał ze pacjent jest zabezpieczony i można zabrać go do domu. Po przejechaniu 3 km wzywałam pogotowie ponownie, bo mąż by się wykrwawił. Dobrze ze nastąpiła zmiana lekarzy po godzinie 19stej. Nigdy więcej!!!

Wspaniały lekarz. Badanie przeprowadzone szczegółowo.Odpowiada na wszystkie pytania pacjenta, wyjaśnia bez pośpiechu, brakuje mi słów aby ocenić jego profesjonalizm. Dzięki takiemu podejściu bez obaw poddałam się zabiegowi. Dziękuję bardzo Doktorze.

Lekarz bardzo uprzejmy i miły. Badanie USG doppler było bardzo dokładnie omówione, lekarz wyjaśnił mi przyczyny mich dolegliwości. Wizyta trwała ponad pół godziny i czułam, że lekarz podszedł do mnie bardzo indywidualnie nie sztampowo. Przez to przekonałam się do zabiegu skleroterapii, którego się obawiałam. Polecam serdecznie tego lekarza.

Lekarz, który posiada zero empatii dla schorowanego staruszka nie jest godzien aby być nazywanym lekarzem. Dla mnie swoim zachowaniem pokazał, że jest totalnym dnem. Ostrzegam wszystkich przed stycznością z tą osobą.

To przykre ze lekarz który powinien ratować ludzkie życie olewa totalnie pacjenta.. Jeśli komuś przeszkadza ze chory jest przywieziony przez pogotowie ratunkowe w NOCY to może nie powinien brać nocnych dyżurów. Pacjent bez badań zostaje wypisany do domu po czym za kilka dni trafia na stół operacyjny ..