lekarz Bogusław Ryfiński

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

DZIEKUJE Panie Profesorze za uratowanie życia mojej mamy Zofii Sikory z Kazimierza Dolnego.Pojawił się Pan jak ANIOŁ i otoczył moją mamę swoimi skrzydłami...uprzejmie,delikatnie,cierpliwie.Moja mama inaczej o Panu nie powie jak cyt."to jest mój Anioł"Dziękuję również za wyrozumiałość kiedy odpowiadał Pan na moje pytania,za kulturę osobistą,za ciepło które emanowało z Pana i za to,że mogłam z Panem rozmawiać jak z najlepszym przyjacielem.Życzę zdrowia,żeby mógł Pan służyć innym ludziom przez długie lata...Pozdrawiam serdecznie Wiola Trojnara

Doskonały lekarz, kardiochirurg! Po raz pierwszy miałam z nim styczność w centrum Helimed w Żorach. Serdecznie polecam! Bardzo zainteresowany losem pacjenta

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Zabrze"?

Zabrze

Ptasia 3/1

dr
Mariusz Deska

Chirurg ogólny
Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6
41-902 Bytom
Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
św. Barbary 1