lekarz Bogusław Ryfiński

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

DZIEKUJE Panie Profesorze za uratowanie życia mojej mamy Zofii Sikory z Kazimierza Dolnego.Pojawił się Pan jak ANIOŁ i otoczył moją mamę swoimi skrzydłami...uprzejmie,delikatnie,cierpliwie.Moja mama inaczej o Panu nie powie jak cyt."to jest mój Anioł"Dziękuję również za wyrozumiałość kiedy odpowiadał Pan na moje pytania,za kulturę osobistą,za ciepło które emanowało z Pana i za to,że mogłam z Panem rozmawiać jak z najlepszym przyjacielem.Życzę zdrowia,żeby mógł Pan służyć innym ludziom przez długie lata...Pozdrawiam serdecznie Wiola Trojnara

Doskonały lekarz, kardiochirurg! Po raz pierwszy miałam z nim styczność w centrum Helimed w Żorach. Serdecznie polecam! Bardzo zainteresowany losem pacjenta