lekarz Bogusława Kłaczko

Pani Doktor jest osobą niekompetentną, umie wypisywać tylko antybiotyki. Nietrafione diagnozy. Moja córka od zapalenia krtani dostala na koniec zapalenie płuc. Jak cos jej pojdzie nie tak odsyła od razu z dzieckiem do szpitala, bo nie wie co ma dalej robic. Nawet przy zapaleniu oskrzeli. Tragedia. Do tego niesympatyczna, wścibska. Omijać szerokim łukiem. Ona nie powinna leczyć!

To lekarka z powołaniem. Bardzo skuteczna w leczeniu. Za żadne pieniądze nie pozwoli skrzywdzić swego pacjenta. Z pasją wykonuje swoją profesję i nie lubi jak ktoś jej w tym przeszkadza. Odważna w swoim dochodzeniu do prawdy i poświęceniu się dla pacjentów. W czasie pseudopandemii C19 nie przyjmowała narzucanej lekarzom pseudomedycznej propagandy i nie stosowała się do absurdalnych wymagań leczniczo-sanitarnych. Występowała jako świadek bezprawia covidowego na IX posiedzeniu Komisji Śledczej Norymberga 2.0 w ramach Parlamentarnego Zespołu ds. Nadużyć i Naruszeń Prawa w związku z COVID-19.

Nieprzyjemna. Stawia nietrafne diagnozy. Nie ma pojęcia jak wygląda dziecko odwodnione. Nie polecam.

polecam Panią Doktor z całego serca i.doświadczenia. zawsze pomoże , odpowie na wszystkie pytania i jest uprzejma. stawia diagnozę i odpowiednio leczy . polecam !!!

Najlepsza Lekarka jaka mogłabym sobie wymarzyć ❤️ Świetne podejście do dzieci, uwielbiają ją. Metody leczenia są bardzo aktualne i konkretne. Wszystko dokładnie wytłumaczone dawkowanie, idealnie dobierane dawki antybiotyku co do wagi dziecka za każdym razem skrupulatnie obliczane , nie spieszy się z badaniem, jest bardzo cierpliwa, szczególnie z noworodkiem spokojnie można dziecko bez stresu rozebrać i przeprowadzić badanie w spokoju bez płaczu. Jestem bardzo wymagająca co do specjalistów uważam ze nie ma lepszego pediatry w województwie warminsko mazurskim od lekarki Bogusławy Kłaczko.

Z Panią Doktor miałam kontakt jedynie telefoniczny, ponieważ od niedawna jestem pacjentką Pani Doktor. Musiałam aż napisać opinię, ponieważ z tak miłym, sympatycznym i profesjonalnym lekarzem jeszcze nie miałam do czynienia! Żałuję, że tę e-wizytę trzeba było kończyć:) Bardzo mądry, kompetentny lekarz!

Bez owijania, P. Bogusława Kłaczko to najlepszy pediatra w okolicy. Jest bardzo miła i uprzejma, a jednocześnie bardzo wnikliwa i dokładna, nie ignoruje objawów. Mocno się wyróżnia spośród lekarzy innych lekarzy przyjmujących na NFZ i zawsze patrzy na dobro i zdrowie pacjenta!

Pani doktor niezwykle życzliwa, ludzka, życiowa i wnikliwa. Bardzo mi pomogła z nietypowym problemem. Podczas nawet bilansu dokładnie obserwuje dziecko, ogląda, zwraca uwagę na szczegóły. Nie spotkałam się jeszcze z takim lekarzem. Patrzy w oczy, słucha, doradza. Nie spotkałam się z takim człowiekiem. Serdecznie pozdrawiam

Nie spotkałam się jeszcze z takim lekarzem.
Patrzy w oczy, słucha, doradza.
Nie spotkałam się z takim człowiekiem.
Serdecznie pozdrawiam

Witam. W odpowiedzi na wpis Pani Kasi. Chciałam poprosić, aby rejestrować się w rejestracji, a nie wchodzić do gabinetu, w czasie badania innych Pacjentów. Leczę wszystkich Pacjentów, którzy są do mnie zapisywani przez rejestrację, niezależnie od tego, gdzie mieszkają, ale obowiązuje zapisywanie się i kolejka przyjęć. Pacjent ma wyznaczoną godzinę wizyty i w tym czasie go przyjmuję. Pozdrawiam. Proszę także nie pisać o mnie nieprawdy, ponieważ uważam się za osobę bardzo miłą.

Witam.

Bardzo nieprzyjemna - nie chciała nas przyjąć mimo choroby dziecka bo nie jesteśmy stąd. Nie polecam