lekarz Bohdan Filippov

Trafiłam do Pana Doktora na SOR-ze z wielołamowym złamaniem obu kostek kończyny dolnej lewej. Pan Doktor mnie przyjmowała na oddział, operował i byłam pod kontrolą przez 6 miesięcy. Lekarz z powołania, mający na celu dobro pacjenta. Rzeczowy, konkretny, dbający o pacjenta. Bardzo dziękuję za uratowanie nogi i polecam z całego serca.

Super lekarz ,jego podejście do pacjenta , zdecydowanie , profesjonalizm , rozładowanie stresu poczuciem humoru to tylko niektóre jego zalety.Polecam bardzo tego lekarza.

Trafiłem do Doktora na SOR z urazem palca. Konieczne było założenie szwów i opatrunku. Doktor cierpliwie omawiał wykonywane czynności, udzielał odpowiedzi na moje pytania. Dzięki spokojowi i opanowaniu sprawiał wrażenie osoby godnej zaufania. Człowiek kulturalny, otwarty, posiadający poczucie humoru a przy tym prawdziwy profesjonalista, o czym świadczy mój "naprawiony" palec. Zdecydowanie polecam.

Mi bardzo pomógł. Zaszył dłoń, wyjął po 4 latach pobytu w mojej ręce druta, wyprostował mi palca przy chorobie związanej z przykryciem. Wujek Google wam podpowie. Szanuję Pana doktora bowiem miałem z nim kontakt od listopada 2021 do lutego 2022. Zabiegi ambulatoryjne.

Takie osoby nie powinny pracować w szpitalu brak podejścia do pacjenta. Niekompetentną osoba na stanowisku, potrafi tylko krzyczeć i wyzywać się na pacjentach i pracownikach szpitala,

Tragedia, lekarz kompletnie niepomocny i nieuprzejmy. Brak podejścia do pacjenta, wywiera presję i zachowuje się nieprofesjonalnie, podnosi głos, a wręcz krzyczy gdy coś mu nie odpowiada. Ogólnie nie polecam.

Świetny lekarz, profesjonalne podejście, ogromna wiedza i zaangażowanie! Przez 4 tygodnie lekarze w Warszawie nie mogli zdiagnozować przyczyny mojego bólu dajac mi kolejne miliony tabletek. Dopiero lekarz Bohdan Filippov do któtego miałam szczęście trafić, poprawnie mnie zdiagnozowal i wdrożył odpowiednie leczenie. Dzięki niemu mój ból kręgosłupa wreszcie ustąpił. Nie faszerowal mnie tabletkami , po prostu znalazł przyczynę i skutecznie ja wyleczyl! Dziękuję ;)

To dopiero lekarz uczcie się PANOWIE lekarze jak się leczy a szczególnie pan ortopeda ..... który nie potrafi odczytać rtg .dopiero po 2-uch tygodniach doktor FILIPPOV diagnozuje potrzaskane kości . Zabieg powinien być zrobiony do 5 dni . Więcej takich lekarzy jak DOKTOR FILIPPOV SZACUNEK.

Świetnie mi staw skokowy poskładał, leczenie odbywa się w pioronującym tempie :) naprawdę świetny lekarz