Bolesław Chorągiewicz

Cudowny człowiek. Byłam na badaniu u Pana Doktora z 10 letnim synem. Dziecko zachwycone, przebadane bardzo dokładnie. Pan Doktor z wielka cierpliwością odpowiadał na wszystkie moje pytania, a jestem dość skrupulatna. Pokierował mnie w dalszym leczeniu. W skali do 10, 10 punktów to za mało. Pozdrawiam pana Doktora i cudowną Panią w rejestracji.

Prawdziwy Lekarz! Pan Doktor został mi polecony przez gastrologa do wykonania dokladnego usg jamy brzusznej, bylam u kilku specjalistow i zaden sie mna tak nie "zaopiekował". Od doktora emanuje doświadczeniem, oddaniem do pacjenta i wykonywanej pracy. Polecam serdecznie

Od doktora emanuje doświadczeniem, oddaniem do pacjenta i wykonywanej pracy.
Polecam serdecznie

Polecam lekarza za niezwykłą skrupulatność, kulturę osobistą i umiejętność wytłumaczenia spraw trudnych w przystępny sposób. Od kilku lat, cyklicznie co pół roku badam się u p. doktora i zawsze wychodzę z gabinetu czując się jak "prawdziwy" pacjent po udzieleniu profesjonalnej porady a nie jak petent. Nie mogę ocenić obiektywnie wiedzy p.doktora, ale patrząc subiektywnie na reakcję innych lekarzy analizujących wynik badania opisany przez p.doktora- jest ona pełna uznania.

Bardzo kompetentny, tłumaczy i obrazuje pacjentowi co widać na ekranie usg, bada dokladnie i bez pospiechu