lekarz Bolesław Godlewski

Laryngolog

nie polecam tego lekarza .Był moim lekarzem prowadzącym na oddziale laryngologicznym leżałam tam na niedosłuch w jednym uchu i szum uszny po 2 tygodniach pobytu w zasadzie nawet ze mną nie porozmawiał na temat dalszego leczenia dostałam tylko skierowania na dodatkowe badania bez adnotacji gdzie mam wyniki badań skonsultować , więc z wynikami udałam się do doktora na odział , po wielu trudach by dostać się do doktora Godlewskiego i 2 godzinnym oczekiwaniu doktor bardzo niechętnie zobaczył wyniki skwitował że tak już zostanie i mnie zwyczajnie zbył .Teraz leczę się gdzie indziej i jest szansa na poprawę .

Szybko zdiagnozował problem a potem prowadził operację która przebiegła bardzo dobrze a moje problemy z zatokami skończyły się

Polecam tego lekarza!!! Bardzo mi pomógł!

Polecam tego lekarza!!! Bardzo mi pomógł!

Miły, rzeczowy, kulturalny, pozostawia pacjentowi decyzję odnośnie leczenia, rzeczowo tłumacząc jakie leczenie można zastosować i dlaczego.

Po wizycie jestem raczej zadowolony, jednak po drugą opinię udałem się do ord. szpitala woj w Płocku ;)

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny, skromny i uprzejmy. Polecam.

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny, skromny i uprzejmy. Polecam.

Pan Doktor Godlewski to profesjonalista a przy tym bardzo uprzejmy,skromny człowiek. To on zdjagnozował moje dolegliwośći, wcześniej 5 laryngologów nie mogło dojść co mi jest, 4 rtg zatok, 4 rtg szczęki i nic, a Doktor Godlewski zaraz po oględzinach mojego nosa trafił w 10-tkę. Polecam wszystkich to Specjalista przez duże "S" Dziękuje Panie doktorze.

Polecam wszystkich to Specjalista przez duże "S"
Dziękuje Panie doktorze.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Płock"?

PRYWATNY GABINET LARYNGOLOGICZNY
Topolowa 3