lekarz Bożena Bijata

Neurolog

3,9

Cudowna lekarka,wspaniały człowiek, leczy mnie juz od 10 lat i nie zamienie ja na żadnego innego neurologa.Dla niej kazdy pacjent jest kims ważnym. Jest po prostu wspaniała.

Pani Doktor bardzo szybko i trafnie zdiagnozowała przyczynę mojej choroby,otoczyła mnie wspaniałą opieką lekarską, dzięki czemu uniknąłem porażenia kończyn.Okazało się bowiem, że przyczyną moich dolegliwości i ubytków neurologicznych był kręgosłup szyjny na poziomie C5/C6 -teraz jestem już po operacji i wróciłem zdrowy do pracy.Dziękuję bardzo za wszystko,jest Pani wspaniałym lekarzem i serdeczną osobą, z wyrazami szacunku. Zbigniew G.

Zbigniew G.

Trafiłam do Pani Doktor niedawno. Jest wspaniałą lekarką. Jest kompetentna i współczująca. Nie zostawia pacjenta samego w chorobie. Pomaga na ile to możliwe. Nie ma problemu ze skierowaniem na badania - rezonans czy tomograf.W każdej chwili można dzwonić do Pani Doktor z wątpliwościami.

Pani doktor jest nie uprzejma myśli że wie wszystko o wszystkim. Jest bezczelna. Zdecydowanie nie jest godna polecenia

Bardzo profesjonalna, kompetentna i miła osoba- jednym słowem wspaniały lekarz.W bardzo szybkim czasie zostałem zdiagnozowany i skierowany na operację, dzięki czemu uniknąłem paraliżu czterokończynowego. Jestem Pani doktor dozgonnie wdzięczny i życzę jej nadal tylko samych sukcesów. Wdzięczny pacjent.

chociaż jest neurologiem dorosłych leczy na nasze szczęście i dzieci, mnie też pomogła z 4 letnią córeczką która po leczeniu u pani dr. rozwija się teraz prawidłowo.Byłam z moim dzieckiem wcześniej u dwóch innych z pieczątki neurologów dziecięcych ale nie potrafili mi pomóc. To jest super kobieta Jak jakiś problem to tylko do pani dr. nawet prywatnie.

Wspaniały lekarz i człowiek jestem jej pacjentką od 2 lat .Zawsze jestem zadowolona z leczenia i podejścia do pacjenta .

Super lekarka. Mam małe dziecko u którego wykryto padaczke, lekarka nie wiedzac jeszcze o tym dokładnie je przebadała, zaleciła leczenie w klinice i czeste kontrole. Dokładnie słuchała i stwierdzała czy mała rozwija sie prawidłowo. Teraz mała ma 3 latka i juz nie ma zadnych objawów choroby :)) pozdrawiam:))

Zdecydowanie nie polecam tej lekarki ,zainkasowała 100 zł za wizytę która trwała ok.10 minut stwierdzając że moja choroba nie jest na tle neurologicznym co niestety po późniejszym skonsultowaniu z 3 innymi lekarzami neurologami okazało się całkowicie niezgodne z prawdą .Cieszę się że zaufałam własnemu instynktowi i udałam się na inne konsultacje.NIE POLECAM !!!

Czy mozna prosić o telefon do dr Bijata

Czy mozna prosić o telefon do dr Bijata