dr n. med. Bożena Dąbkowska

Reumatolog

Pani Doktor wraca wiarę w medyków. Po wizytach u wielu specjalistów, w celu ominięcia kolejek trafiłam do jej gabinetu. Dokładny wywiad, badanie i skierowanie na badanie krwi, po którym szybko postawiona została diagnoza. Wszystkie objawy zgłaszane lekarzom i przez nich bagatelizowane poskładały się w jedną chorobę. Biorę leki od 2 tygodni i już odczuwam poprawę. Wysoka kultura, dowcip, sumienność i miłe podejście do pacjenta tylko dopełniają obrazu Pani Doktor.

Pani Doktor ma tyle ciepła i cierpliwości , że każda wizyta u Niej to przyjemność. Jest też bardzo dobrym fachowcem- zleca badania przed rozpoczęciem leczenia i zawsze pilnuje badań kontrolnych w czasie leczenia. Dla mnie to bardzo solidny lekarz.

Dla mnie to bardzo solidny lekarz.

Imponująca wiedza,nie tylko z zakresu reumatologi. Sympatyczna, dociekliwa, rzetelnie przeprowadza wywiad, interesuje się pacjentem, nie lekceważy żadnych objawów. Serdecznie polecam.

Imponująca wiedza,nie tylko z zakresu reumatologi. Sympatyczna,
dociekliwa, rzetelnie przeprowadza wywiad, interesuje się pacjentem, nie
lekceważy żadnych objawów. Serdecznie polecam.

Dołączam się do poprzednich komentarzy. Same plusy i w sumie ciężko mi się nie powtarzać po poprzednich wpisach. Cierpliwa, ciepła, znająca się na rzeczy. Dobry człowiek. Nie żałuję żadnego przejechanego kilometra do Łodzi (mieszkam obecnie w Warszawie) na żadną z wizyt :) Polecam szczerze.

Zdecydowanie najmilsza i najcieplejsza pani doktor jaką spotkałem. Bardzo kompetentna i dobrze poinformowana w swojej dziedzinie. Polecam z czystym sumieniem.

Szukałam bardzo długo dobrego reumatologa bo już u jednej pani doktor się leczyłam. Niestety żadnego rezultatu to nie przyniosło tzn. brak konkretnej diagnostyki. Gdy trafiłam do Pani doktor Bożeny Dąbkowskiej poczułam ulgę, że znalazłam się w "dobrych i fachowych rękach". Jest to lekarz, który jest nie tylko wspaniałym fachowcem ale i dobrym człowiekiem. Takich jest coraz mniej.

Bardzo dobry fachowiec, choruję na dnę moczanową. Niestety poprzedni mój lekarz nie wiedział na czym ta choroba polega. Źle mi aplikował leki. Dopiero dr Dąbkowska wyprowadziła mnie na prostą i od kilku lat nie mam żadnych ataków. Ponadto ma bardzo dobre podejście do pacjenta - jest miła, życzliwa i taka ludzka. W dzisiejszym świecie niestety lekarzom często tego brakuje.

Nam pacjentom , tak naprawdę trudno jest oceniać fachowość lekarza. Może taką miarą jest to , czy nam pomógł. Mnie Pani Doktor pomogła . Ale równie ważne dla mnie jest to, że na wizycie u Pani Doktor można czuć się komfortowo. Grzeczna , życzliwie uśmiechnięta , słuchająca z uwagą . Potrafi dodać otuchy, choć czasami ból odbiera radość życia.Polecam.

Mnie Pani Doktor pomogła .

Bardzo dobry lekarz ,który mi bardzo pomógł, z czystym sumieniem mogę polecić każdemu kto ma problemy ze stawami.Dzęki pani doktor mogę chodzić i mam ochotę dalej żyć .Gorąco polecam. Jola

Jola