lekarz Bożena Gajewska

1,7
1,9
2,4
1,9

Nigdy więcej do tej pani doktor. Stara dewotka, myśli tylko jak wcisnąć okulary, które można zrealizować tylko w zakładzie optycznym jej syna (ul. Warszawska). Kultura osobista tej Pani pozostawia wiele do życzenia. Dopiero kiedy mój mąż postawił ją do pionu oburzona zaczęła badanie. Poszłam zamiarem badania na soczewki a wyszłam z receptą na okulary -2.5 gdzie moja wada to tylko -0.5. Nie polecam a wręcz odradzam !

pierwszy raz w życiu byłam u okulisty który tak olewa pacjenta zamiast mnie badać ta cały czas chodziła z jakimiś gazetkami do koleżanki z innego gabinetu wg. nic nie tłumaczy chciałam sobie zmienić okulary ale w trakcie wizyty zmieniłam zdanie i pójdę do innego lekarza który lepiej mnie zbada i nie będę miała wątpliwości że mam źle dobrane szkła. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza!!!

Paranoja. Pani bardzo nie miła. Olewa pacjenta, zero szacunku dla drugiego człowieka. Dla niej liczy się tylko skasować za wizyte. Nie polecam, są u nas dużo lepsi okuliści.

ta Pani 28 lat temu wyrzuciła moja mame i mnie z gabinetu oświadczajac że po co ma mnie leczyc jak i tak nie bede widzieć.Chwała Bogu do dzis widze a tego lekarza omijam z daleka

Bardzo polecam, najlepszy profesjonalista w swoim fachu, od razu rozpoznaje dolegliwość i skutecznie pomaga

Doświadczona Pani doktor, dobrze bada wzrok.

Doświadczona Pani doktor, dobrze bada wzrok.

z całym szacunkiem ale ta pani powinna być już na zasłużonej emeryturze - zdecydowanie szkodzi a nie pomaga; trzeba umieć pogodzić się ze "zmęczeniem materiału" w tym przypadku ze starością; rutyna nie jest sposobem na leczenie, a to przecież chodzi o oczy