dr n. med. Bożena Małowska-Perzyńska

2,6
2,1
2,4
2,1

Ja również nie polecam, chodziłam prawie dwa lata na wizytę i mówiłam że tracę wzrok ,ale Pani Doktor tylko badanie OCT co pół roku nic tam nie ma, dała mi do zrozumienia że wymyślam,zmieniłam Doktora rezonans głowy wynik guz mózgu ,jestem już po protonoterapi zmniejszyć guz bo może uszkodzić mi drugie oko. Sami wyciągnijcie wnioski😔

Na pilną wizytę czekałem jedyne pół roku z hakiem. W gabinecie byłem jakieś 5 minut, po czym dowiedziałem się, ze w chwili obecnej nic mi nie ma i że mam przyjść znowu kiedy pojawi się problem. Z takimi lekarzami strach na cokolwiek chorować. Mocno odradzam wizytę u tej 'specjalistki'.

Nie polecam. Pani doktor traktowała mnie jakbym zajmowała jej czas. Nie potrafiła/ nie chciała udzielić mi odpowiedzi na zadawane przeze mnie pytania na temat wzroku. Czułam się jakbym chciała na siłę coś wyłudzić. Kiedy mówiłam, że w danej mocy soczewek nie widzę dobrze odnosiła się do mnie jakbym ją oszukiwała. Cała wizyta wyglądała jakbym była intruzem, a nie pacjentem, który chce zbadać wzrok i dowiedzieć się co się dzieje z oczami. Pani doktor była nieprzyjemna i na pewno nie skorzystam już nigdy z jej usług.

bardzo dobra pani dr mam poważne schorzenia oczu jaskra-zasma- oraz amd dostaje sastrzyki do oka prawego co 2 miesiące zapisałem się do pani dr i jestem bardzo zadowolony poswieciła mi bardzo dużo czasu oraz dokładnie zbadała w tym ciśnienie w oczach oraz dobrała mi szkła bo nic prawie nie widziałem pani dr bardzo dokładna polecam i jeszcze raz ją polecam w sante w Bytomiu dawno już nie byłem tak dokładnie zbadany i dziwie się tym co zle piszą o pani dr to jakies chyba pajace i nie wiedzą co piszą i tylko oczerniają jak tak można oczerniać // opinie// super pani dr i będę się uniej leczyć bo można jej zauac bo jest naprawdę bardzo dobrym okulistą pozdrawiam Tadeusz gorszwin bytom

Beznadzieja -nikomu nie polecam , bo można oślepnąć.Pacjentów traktuje jak zło konieczne , nie potrafi przyznać się do błędu i chociażby przeprosić

Lekarka potraktowała mnie przedmiotowo. Z wielką niechęcią raczyła pobieżnie zbadać mi oczy. Zapisała krople, nawet nie poinformowała mnie jak stosować. Czekała tylko, aż wreszcie opuszczę jej gabinet.

Bardzo dobry okulista, 100% profesjonalizmu i zaangażowania. Badanie bardzo dokładne. Oby wiecej takich lekarzy.