lekarz Bożena Radko

2,6

Nie polecam. Źle dobrane szkła do okularów. Straciłam tylko pieniądze, bo nikt mi za to nie odda. Pani doktor dobrała mi tak mocne szkła, że czułam się jak w matrixie i myślałam, że się w nich zabiję. Badanie trwało chyba 5 min na dosłownie jednej tablicy z jedną wielkością cyferek podczas kiedy inny lekarz poświęcił mi 40 min i sprawdzał na kilku różnych tablicach.

Nie polecam tej pani, jest niedokladna, mój tata był u niej na badaniu, doszla do wniosku, że ma zaćme, po dokladnym badaniu na klinice, okazalo się, że ma oprocz tego odwarstwienie siatkówki

Byłam ostatnio u pani Radko i jestem bardzo zadowolona z wizyty. Co prawda pani doktor przyjmuje prywatnie, ale myślę że warto poświęcić trochę pieniędzy za takie podejście i skuteczność lekarza tym bardziej że nie musiałam długo czekać na wizytę. Moi znajomi również byli zadowoleni z usług pani doktor i to właśnie oni mi ją polecili - warto było im zaufać :)

Jak najbardziej polecam panią doktor Radko. Zupełnie nie zgadzam sie z poprzednim komentarzem, to jakieś kompletne bzdury. Pani Bożena jest kompetentnym, wyrozumiałym, cierpliwym specjalistą.

Dr Radko badala mi wzrok pod katem doboru okularow i niestety zapisala, ze mam ta sama wade przy obu oczach, co niestety nie jest prawda i co potwierdzila inna Pania doktor. Mimo iz P. Radko jest mila, to w tak nieskomplikowanej czynnosci oczekiwalam bardziej trafnej diagnozy, tym bardziej, ze poszlam prywatnie. Nie polecam.

Jest bardzo cierpliwa, dokładna, ma życzliwe podejście do pacjenta. Polecilam ją znajomym i są zadowoleni z jej usług.

Lekarka antypatyczna i bardzo niedelikatna, a wręcz nawet brutalna, zupełnie nie nawiązuje kontaktu z pacjentem. Gabinet pełen środków homeopatycznych. Osoby nie znające tematu homeopatii, ostrzegam że nie leczy ona ludzi metodami medycznymi ale okultystycznymi.