lekarz Bożena Szpringer

Jak dla mnie to była najbardziej antypatyczna osoba z jaką miałam do czynienia. Pacjent traktowany przedmiotowo,zero kontaktu,zarówno słownego jak i wzrokowego. Pani doktor po prostu swoją pracę wykonuje z ogromną ŁASKĄ. Nie wiem czy nie lubi swojej pracy czy ogólnie swoich pacjentów. Przecież przychodząc do specjalisty oczekujemy przynajmniej okazania jakiegokolwiek zainteresowania.Wizyta DRAMAT.

Jak dla mnie to była najbardziej antypatyczna osoba z jaką miałam do czynienia.
Pani doktor po prostu swoją pracę wykonuje z ogromną ŁASKĄ.
Nie wiem czy nie lubi swojej pracy czy ogólnie swoich pacjentów.

Pani bardzo nie miła, wręcz na mnie nakrzyczała podczas wizyty. Pani robiła mi łaskę że w ogóle mogłam się do niej odezwać. Widać że Pani Szpringer nie lubie swojej pracy i nie ma podejścia do packenta.

Badanie przeprowadzone przez Panią Doktor było wnikliwe, przekazane informacje konkretne, rzeczowe co do dalszego postępowania i mimo, że średnio pomyślne, przekazane z troską, uwagą i pokorą wobec możliwych scenariuszy. Polecam każdemu, kto, kto oczekuje rzetelnej diagnozy.