Bożena Tomik

Neurolog

Świetny specjalista, bardzo duża wiedza i chęć pomocy pacjentowi. Wielki plus. Na pierwszej wizycie otrzymałam informację, które pomogą mi z problemem, który mam od lat. Wcześniej chodziłam do kilku neurologów i żaden nie zajął się mną w taki sposób. Doskonały kontakt z klientem.

Byłem pacjentem kilka lat temu. Jestem z innego miasta więc był problem z Kasą Chorych. Leżałem półprzytomny a inni lekarze proponowali poszukanie innego szpitala. Pani B. zapobiegła temu :)

Pani doktor opiekowała się moją Mamą w hospicjum domowym.Bardzo jestem jej wdzięczna i dziękuję z całego serca. Maria Siniarska

Pani doktor traktuje pacjentów przedmiotowo, a w "ekskluzywnej" warszawskiej przychodni woli czytać gazetę niż zajmować się pacjentami. Zdecydowana pomyłka Medicover, że takich ludzi zatrudnia.