lekarz Bożena Włodarczyk

Byłam z córką, która ma wadę wzroku po przebytej sepsie. Pani bardzo delikatna, spokojna, uprzejma, ciepła. Wzbudziła moje zaufanie. Dziecko bardzo ją polubiło. Tłumaczy wszystko dokładnie.

Poprzednia opinia oddaje wszystko.P.doktor mila uprzejma cierpliwa odpowiada na wszystkie pytania jak w moim przypadku zakonczyla wielomiesieczna tulaczke po gabinet okulistycznych. Pani doktor serdecznie dziekuje

Pani doktor serdecznie dziekuje

bardzo miła, profesjonalna Pani Doktor, która zawze służy pomoca, fachowym wyjasnienieniem, od lat dobieram u niej soczewki w Sanitasie w Inowrocławiu i zawsze jestem zadowolona z dokładnych badań kontrolnych przeprowadzanych przez ta Panią. Polecam wszystkim, którzy szukają prawdziwego fachowca.