lek. dent. Bożena Wróblewska

Stomatolog dziecięcy, Ortodonta

Nie polecam. Pani co prawda oferowala usluge atrakcyjna cenowo, ale niestety potraktowala mnie po lebkach. Przekonala mnie do zalozenia aparatu ortodntycznego ze wzgledow medycznych (nieasymetryczny zgryz). Po 'leczeniu' problem nadal pozostal. Dodatkowo, zeby na dole, przed leczeniem proste, zaczely mi na siebie nachodzic.. Ogolnie rzecz biorac cos tam skorygowala (zeby na gorze wygladaja lepiej, ale i tak nie idealnie, czego mozna by sie spodziewac po noszeniu stalego aparatu i wydaniu kilku tysiecy zlotych), ale najwazniejszego problemu (zgryzu) nie naprawila, a kilka dodatkowych stworzyla. Aparat mialam na zebach rok.