dr n. med. Carmen Vincent

Dermatolog

Dziś byłam na pierwszym zabiegu u Pani Doktor. Wyszłam z gabinetu zadowolona, Pani Doktor okazała się świetnym fachowcem, znającym się w swojej dziedzinie wszechstronnie. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią doktor. Cieszę się, że w Piasecznie mamy taką sympatyczną opiekę nad naszymi buźkami.

Bardzo się cieszę, że po długich poszukiwaniach dobrego dermatologa znalazłam doktor Vincent. To pierwszy dermatolog jakiego spotkałam, który dokładnie obejrzał skórę, wyjaśnił co i jak. Dodatkowo pani doktor jest przesympatyczna, nie zbywa pytań, a w razie nagłego przypadku przyjmuje poza kolejką. Polecam każdemu!

Mam 45 lat wyglądam 10 lat młodziej, czuję się świetnie, polecam Panią Doktor dziewczynom :) z warszawy i okolic.Bardzo rozsądne ceny.

Pani Doktor wysłuchała mnie z dużą cierpliwością i spokojem Po badaniu bardzo szybko postawiła diagnozę, następnie bardzo dokładnie wyjaśniła przyczyny mojej choroby i metody jej leczenia. A co najważniejsze przepisane leczenie skutecznie pomogło:)

Godny polecenia dermatolog estetyczny. Polecam ze spokojnym sumieniem.

Godny polecenia dermatolog estetyczny. Polecam ze spokojnym sumieniem.

Zdecydowanie polecam Panią Doktor wszystkim potencjalnym pacjentom.

Zdecydowanie polecam Panią Doktor wszystkim potencjalnym pacjentom.