Cecylia Banaszkiewicz

Dermatolog

Liczba opinii: 2
Średnia ocen:3,9/5
Opinie:2
Zaufanie do kompetencji
3,5
Tłumaczenie choroby i leczenia
3,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
4,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
3,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
4,7/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
4,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
4,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Miałam problem z cerą po ingerencji hormonalnej. Inni lekarze faszerowali mnie antybiotykami, które w ogóle nie pomagały a skóra była coraz bardziej zmęczona. Natomiast ta lekarka, po tym jak usłyszała co brałam, skomentowała tylko : dość już Pani się wykosztowała. Przepisała łagodny antybiotyk robiony w aptece za 10 zł. do tego poleciła moją cerę myć płynem micelarnym, dając próbki z różnych firm. Do dziś jestem pod wrażeniem, bo odstawienie mydła i potraktowanie cery jako bardzo wrażliwej pomogło pozbyć się problemów (bordowych plam, wyprysków i liszai) gdzie inni stawiali diagnozy, a ...

Miałam problem z cerą po ingerencji hormonalnej. Inni lekarze faszerowali mnie antybiotykami, które w ogóle nie pomagały a skóra była coraz bardziej zmęczona.
Natomiast ta lekarka, po tym jak usłyszała co brałam, skomentowała tylko : dość już Pani się wykosztowała. Przepisała łagodny antybiotyk robiony w aptece za 10 zł. do tego poleciła moją cerę myć płynem micelarnym, dając próbki z różnych firm.
Do dziś jestem pod wrażeniem, bo odstawienie mydła i potraktowanie cery jako bardzo wrażliwej pomogło pozbyć się problemów (bordowych plam, wyprysków i liszai) gdzie inni stawiali diagnozy, a po ich leczeniu było tylko gorzej.

WięcejMniej
3,2/5
Zaufanie do kompetencji
2,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
2,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
4,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
1,0

Pani doktor była bardzo miła, wysłuchała moich uwag co do uprzednio stosowanych leków, zaproponowała jako leczenie Klindamycyne. Gdy powiedziałem, że słabo mi pomagała (bo juz to stosowałem), że wolał bym coś innego, skreśliła go z recepty i napisała Duac. Gdy zapytałem co to takiego odpowiedziała, że nowoczesny lek składający się z dwóch składników. Ide do apteki pytam co to Duac - okazuje sie, że to Klindamycyna ze zwykłym nadtlenkiem benzoilu. I jeszcze powiedziała, że bardzo wydajne - dałem prawie 40 zł za 15g. Jestem 60 zł w plecy na tej ...

Pani doktor była bardzo miła, wysłuchała moich uwag co do uprzednio stosowanych leków, zaproponowała jako leczenie Klindamycyne. Gdy powiedziałem, że słabo mi pomagała (bo juz to stosowałem), że wolał bym coś innego, skreśliła go z recepty i napisała Duac. Gdy zapytałem co to takiego odpowiedziała, że nowoczesny lek składający się z dwóch składników. Ide do apteki pytam co to Duac - okazuje sie, że to Klindamycyna ze zwykłym nadtlenkiem benzoilu. I jeszcze powiedziała, że bardzo wydajne - dałem prawie 40 zł za 15g. Jestem 60 zł w plecy na tej wizycie. Już więcej moja noga u pani doktor nie postanie!

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat