lekarz Cecylia Przybylska

Dermatolog

1,1
1,1

wizyta zakończyła się fiaskiem- dno do kwadratu. lekarka nie szanuje pacjenta i jego praw, mówi, że nie jest wszechwiedzącym cudotwórcą i nie pomoże mi z moim problemem. nie dała skierowania, kazała iść sobie prywatnie do dermatologa, dam może mi pomogą. wyraziłam swoje zdanie na jej temat, mówiąc, że jest wyjątkowo niemiłym lekarzem.

Lekarz z zerowym podejsciem do pacjenta. Traktuje pacjenta jak przeszkode bardzo nie miła, nie tłumaczy choroby namawia do leczenia prywatnego u siebie w gabinecie. Nie polecam tej lekarki

Nieuprzejmy lekarz. Obcesowe potraktowanie pacjenta z NFZ. Na prośbę o poradę odpowiada, że nie pracuje charytatywnie i kończy wizytę. Odradzam- nie jest to osoba godna polecenia.

Byłam raz... Lekarka zupełnie mi nie pomogła... Mam wrażenie, żę sama nie do końca wiedziała co mi jest...

nie polecam. zostalam zle zdiagnozowana. dobrze, ze gdy zorientowalam sie ze przepisane leki nie dzialaja udalam sie do innego specjalisty, ktory wreszcie mi pomogl. pani za przeproszeniem odwala swoja prace, a nie leczy...

Beznadziejny lekarz, postępuje według schematów, nie uwzględniając nowości medycznych. Stanowczo odradzam wizytę.

Mnie nie pomogła po raz kolejny, nie potrafi postawić trafnej diagnozy.Zdecydowanie odradzam.