Chirurg Plastyczny Warszawa

Chirurg plastyczny Warszawa lekarz Artur Broma

lekarz Artur Broma

METAMORFOSIS - Chirurgia Jednego Dnia
Gawińskiego 11

Lekarz zdziałał cuda z moją narzeczoną. Sporo we dwójkę się zastanawialiśmy nad zabiegiem nieco nosa i korekty brzucha, narzczona chciała przed ślubem zmian o których myślała od dawna. Poszukaliśmy, poczytalismy a podczas konslutacji lekarz okazał się spokojnym i miłycm człowiekiem z bardzo pomocną ręką. wyjaśnił, wytłumaczył i nieco ją uspokoił. Minął już jakiś czas od zabiegu i można śmało powiedzieć, dobrze spełniona misja! Dziękujęmy !

Opinia dodana przez: Łukasz
Chirurg plastyczny Warszawa dr Maciej Charaziński

dr Maciej Charaziński

ProMediOn Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej Warszawa
Kazimierza Wóycickiego 4

100% zadowolenia z leczenia. Bezboleśnie i co najważniejsze znakomite rezultaty. Polecam bo warto. Dodam jeszcze, że mój problem do łatwych nie nalezał :-)

Wolny termin: 25 Cze o 15:00. Sprawdź inny. # 3
Chirurg plastyczny Warszawa dr n. med. Margareta Budner

dr n. med. Margareta Budner

Chirurg dziecięcy, Chirurg plastyczny

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Witam! Synek miał operowany rozszczep wargi i podniebienia twardego i miękkiego w IMIDzie przez Panią Doktor. Wówczas miał 8 miesięcy. Dzisiaj ma 1,5roczku i nic nie widać, rewelacyjne wykonanie, kilka razy dziennie kontrolowała stan dziecka, byłam zaskoczona jej opiekuńczością. Jeszcze przed samym wyjściem do domu po 24 h dyżurze kontrolowała stan zdrowia syna. Każdy krok postępowania wyjaśniony całkowicie i profesjonalnie. Jestem pełna podziwu dla Pani Doktor!

Wolny termin: 26 Cze o 13:00. Sprawdź inny. # 4
Chirurg plastyczny Warszawa dr n. med. Andrzej Sankowski

dr n. med. Andrzej Sankowski

Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Andrzej Sankowski
ul. Zgrupowania AK Żmija 12
01-875 Żoliborz, Warszawa

Bardzo dobry fachowiec, wszystko szczegółowo tłumaczy, wyjątkowo cierpliwy o czy się przekonałam ;-)
potrafi świetnie doradzić a jak trzeba odradzić.
A efekty pracy rewelacja!

potrafi świetnie doradzić a jak trzeba odradzić.
A efekty pracy rewelacja!

Opinia dodana przez: Ela
Wolny termin: 30 Cze o 19:30. Sprawdź inny. # 5
Chirurg plastyczny Warszawa prof. dr hab. n. med. Paweł Szychta

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Pan Profesor to wyjątkowy lekarz. Niezwykle miły człowiek dzięki czemu czułam się swobodnie. W trakcie wizyty przed operacją udzielał rzeczowych odpowiedzi na pytania, dokładnie wyjaśnił mi przebieg zabiegu. Cierpliwie tłumaczył wszelkie wątpliwości jakie przyszły mi do głowy. A efekt po zabiegu jest znakomity. Jestem bardzo zadowolona i naprawdę polecam Pana Profesora każdej kobiecie chcącej dokonać zmiany wyglądu biustu.

Opinia dodana przez: Gosia
Wolny termin: 6 Lip o 10:00. Sprawdź inny. # 6
Chirurg plastyczny Warszawa lek. med. Joanna Wiśniewska - Goryń

lek. med. Joanna Wiśniewska - Goryń

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Powiększałam i modelowałam w kwietniu 2017 piersi u pani doktor Wiśniewskiej-Goryń. Wszystko poszło dobrze, wygląd świetny. Na wrześniowych wakacjach wreszcie nie kombinowałam i się nie wstydziłam. Pani doktor bardzo sympatyczna, miała dla mnie dużo czasu i przed i po zabiegu. Klinika Formed i opieka w niej bardzo sympatyczna. Polecam

Opinia dodana przez: Joanna
Chirurg plastyczny Warszawa dr Janusz Greese Łyko

dr Janusz Greese Łyko

CHIRURGIA PLASTYCZNA dr Janusz Greese Łyko - Złota
ul. Złota 6 m. 4

sporo się obawiałem, szukałem lekarza który poprawił by mój nos. Nie byłem z niego zadowolony. Szukałem informacji w internecie ( bo o takich sprawach ze znajomymi jakoś nie za bardzo chciałem mówić ) i trafiłem do dr Gresse Łyko. Jestem po zabiegu i jestem zadowolony, cierpliwy i konkretny lekarz. Oby więcej takich osób z powołaniem !

Opinia dodana przez: Łukasz

dr n. med. Marcin Nowak

Chirurg plastyczny, Medycyna estetyczna

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

Serdecznie polecam pana doktora. Jest wybitnym specjalistą. bardzo ciepłym skrupulatnie wykonującą swoją pracę. Troszczy się o pacjenta na najwyższym poziomie przed zabiegiem w trakcie i po. Operacje wykonał bezkrwawo Co w efekcie dało bezbólowy okres rekonwalescencji. polecam w 100%

Opinia dodana przez: Anna
Chirurg plastyczny Warszawa dr n. med. Maciej Pawlak

dr n. med. Maciej Pawlak

Chirurg plastyczny, Medycyna estetyczna

Skingen Clinic
Kurhan 23
02-203 Ochota, Warszawa

Zabieg liposukcji boczków i ud wyszedł extra - nogi wyglądają zupełnie idaczej, młodo, zgrabnie :) Za miesiąc czas na brzuszek. Polecam!!!

Opinia dodana przez: Monika

lekarz Monika Jachna-Grzesiak

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak Sp.z.o.o.
Czerniakowska 178 A

Jestem właśnie po zabiegu liposunkcji i ginekomastii już drugi tydzien i czuje sie bardzo dobrze. Moj komfort psychiczny sie poprawil znacznie. Mam 20 lat i wstydzilem sie chodzic na silownie, basen z powodu "piersi". Teraz juz niemoge sie doczekac powrotu do normalnosci. Jesli chodzi o Pania doktor to jest bardzo profesjonalna mila i przyklada wage do szczegołów. Zabieg przebiegl bez zadnych powiklan. Po wybudzeniu z narkozy ogolnej czulem sie bardzo dobrze. Teraz czeka mnie tylko wygojenie blizny. Jednak chcepozostac od stalym okiem Pani doktor aby niebylo powiklan. Polecam.Krystian

Opinia dodana przez: Kris