Chirurg Plastyczny Warszawa

Chirurg plastyczny Warszawa lekarz Artur Broma

lekarz Artur Broma

METAMORFOSIS - Chirurgia Jednego Dnia
Gawińskiego 11

Dr Artur Broma to profesjonalista pod każdym wzgledem. Operował mi nos ok dwa lata temu (przegroda + zmiana kształtu) wyszedł śliczny dokładnie taki, jak chciałam, operacja byla połączona z powiększeniem piersi (dodam, że piersi - to byla poprawka po nieudanej operacji jaką zrobil mi dr Slawomir Łoń z LineaCorporis- bylam zalamana, to Dr Broma wyprowadzil je na kształt jaki pierś powinna miec ... wyszły pięknie, bede mu wdzięczna do konca zycia )... to bylo kiedys,a dzisiaj pisze, bo jestem na swieżo po operacji liposukcji, wczoraj mialam 3h operacje a dzisiaj juz odpoczywam w mieszkaniu, dobrze sie czuje a wierzcie ze liposukcja byla duza :).
Jezeli juz chcecie, lub musicie cos w sobie poprawic, bo to polepszy wasze samopoczucie, to zastanowcie sie dwa razy zanim zdecydujecie sie na lekarza, ja z czystym sumieniem polecam Wam Dr Brome dlaczego pisze? bo wiem jak sama kiedyś szukalam i jaki bląd popełnilam idąc na pierwszą operacje do Sławomira Łonia z Linea Corporis ... dziękuje osobie, ktora przez przypadek polecila mi Artura Brome, teraz jestem szczesliwa i tego samego Wam zycze. Chciałam jeszcze dodac ze opieka pooperacyjna w Model Med jest naprawde na wysokim poziomie, Pani, która o Was zadba po zabiegu nie pozwoli zeby cokolwiek powodowalo dyskomfort, bardzo ciepła atmosfera, a Pan Staszek od zabiegów pooperacyjnych bardzo szybko doprowadza ciało do dobrej formy. Polecam Dr Artura Brome i jestem wdzięczna losowi ze do Niego trafilam. Marta

Opinia dodana przez: marta12341 atram12341
Chirurg plastyczny Warszawa dr n. med. Andrzej Sankowski

dr n. med. Andrzej Sankowski

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 300

Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Andrzej Sankowski
ul. Zgrupowania AK Żmija 12
01-875 Żoliborz, Warszawa

Bardzo dobry fachowiec, wszystko szczegółowo tłumaczy, wyjątkowo cierpliwy o czy się przekonałam ;-)
potrafi świetnie doradzić a jak trzeba odradzić.
A efekty pracy rewelacja!

potrafi świetnie doradzić a jak trzeba odradzić.
A efekty pracy rewelacja!

Opinia dodana przez: Ela
Chirurg plastyczny Warszawa lek. med. Joanna Wiśniewska - Goryń

lek. med. Joanna Wiśniewska - Goryń

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 200

Babice Nowe, Warszawska 197 D

2 miesiące temu miałam wykonywaną przez panią doktor w Formmed es korektę powiek górnych. Zabieg przeprowadzany był w znieczuleniu miejscowym. Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor jest bardzo miła i delikatną osobą, a jednocześnie zręcznym i kompetentnym chirurgiem. Przyjemnie sie z nią rozmawia w trakcie zabiegu. Po operacji powieki nie mają nawisików, wyglądają młodziej. Po zabiegu nie miałam praktycznie żadnych siniaków i jeszcze tego samego dnia wróciłam do domu, a po tygodniu do pracy. Teraz czas na powieki dolne. Znowu u pani doktor, nie ma potrzeby zmieniać dobrego lekarza. Po zabiegu opiszę swoje wrażenia.

Opinia dodana przez: Maria
Chirurg plastyczny Warszawa dr Maciej Charaziński

dr Maciej Charaziński

ProMediOn Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej Warszawa
Kazimierza Wóycickiego 4

Witam wszystkich,
To juz moj 5 tydzien po operacji nosa.
Korekte przeprowdzil dr Maciej Charazinski z Uni Klinik w Warszawie.
Doskonaly lekarz, swietny zespol, piekna klinika.
Nosek wygojony, wyglada lepeiej niz sobie go wyobrazilam.
Ja mialam dwa garbki, nos nie byl latwy ale wszystko poszlo pieknie

Witam wszystkich,
To juz moj 5 tydzien po operacji nosa.
Korekte przeprowdzil dr Maciej Charazinski z Uni Klinik w Warszawie.
Doskonaly lekarz, swietny zespol, piekna klinika.
Nosek wygojony, wyglada lepeiej niz sobie go wyobrazilam.
Ja mialam dwa garbki, nos nie byl latwy ale wszystko poszlo pieknie
Rowniez obawaialam sie narkowy. Jednakze dr anestezjolog wszystko mi wyjasnil, opowiedzial o calym zabiegu. Naprawde wszytsko wspominam jak jedno z ciekawszych i fascynujacych przezyc.
Jakby nie bylo nos to centralna czesc twarzy?! Jest czego sie obawiac
Dziewczyny i chlopaki! Najwazniejsze zeby byc zdecydowanym!
To jest kazdego indiwidualna sprawa.
Nie ma czego sie bac! Medycyna jest naprawde daleko posunieta!
Trzeba miec realne spojrzenie na siebie i oczywiscie nie oczekiwac nie wiadomo jakich cudow?!
Ja bylam na kilku kosultacjach w kraju i za granica.
Znalazlam super zespol z dr Maciejem na czele..
To moj lekarz!
Tymczasem goraco pozdrawiam i trzymam za wszystkich kciuki:-):-):-):-)

Chirurg plastyczny Warszawa dr n. med. Margareta Budner

dr n. med. Margareta Budner

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 160

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Witam! Synek miał operowany rozszczep wargi i podniebienia twardego i miękkiego w IMIDzie przez Panią Doktor. Wówczas miał 8 miesięcy. Dzisiaj ma 1,5roczku i nic nie widać, rewelacyjne wykonanie, kilka razy dziennie kontrolowała stan dziecka, byłam zaskoczona jej opiekuńczością. Jeszcze przed samym wyjściem do domu po 24 h dyżurze kontrolowała stan zdrowia syna. Każdy krok postępowania wyjaśniony całkowicie i profesjonalnie. Jestem pełna podziwu dla Pani Doktor!

Chirurg plastyczny Warszawa dr Janusz Greese Łyko

dr Janusz Greese Łyko

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

wizyta już od 100

CHIRURGIA PLASTYCZNA dr Janusz Greese Łyko - Złota
ul. Złota 6 m. 4

O zmniejszeniu piersi myślałam już od wielu lat, ale decyzję podjęłam teraz. Jednocześnie pojawiły się wskazania zdrowotne, moje 70J dawało mi nieźle w kość.Objawy, które się nasiliły spowodowały, że uznałam iż jest to odpowiedni czas. Do Pana Doktora Janusza Greese trafiłam po kilku wcześniejszych wizytach u innych lekarzy i po pierwszym z NIm spotkaniu wiedziałam, że to jest Lekarz, którego szukałam. Ponieważ do zabiegu przygotowałam się i podjęłam decyzję mając już wiedzę z internetu (fora dyskusyjne, informacje o możliwych powikłaniach i sposobach przeprowadzenia zabiegu) rozmowa z Panem Doktorem przebiegła sprawnie. Niemniej pomimo, iż powiedziałam Panu Doktorowi, że wiedzę mam, Pan Doktor i tak ze spokojem mi wszystko wyjaśnił. Dostałam skierowania na badania, które szybko wykonałam. Okazało się, iż nie mam przeciwwskazań i mogłam stawić się w oznaczonym terminie w szpitalu. Byłam zestresowana i zwyczajnie po ludzku się bałam, ale Pan Doktor swoim zachowaniem, swoim do mnie podejściem zminimalizował stres, a przed samym zabiegiem poprosił mnie do siebie i narysował na mojej klatce piersiowej swój plan działania :) po tym poproszono mnie do sali operacyjnej, położyłam się na łóżku i jedyne co poczułam to wkłucie wenflonu, dostałam do oddychania tlen, Pani Anestezjolog powiedziała, że za chwilę może mi się zakręcić w głowie .... nie poczułam nawet, gdy usłyszałam głos, proszę się przesunąć na łóżko. Było po wszystkim :) nic mnie nie bolało, jedyne to chciało mi się spać i tak na łóżku szpitalnym trafiłam na salę. Po zabiegu głównie spałam, małym dyskomfortem były dreny, ale nie mogę powiedzieć, aby to było bolesne. Pan Doktor kilkakrotnie zaglądał do mnie, pytał z troską czy mnie nic nie boli i jak się czuję. Następnego dnia dreny zostały zdjęte, zobaczyłam też dwa cuda, które z tego czegoś co miałam wyczarował Pan Doktor. Mogłam bez problemu dzień po zabiegu podnosić ręce do góry, piersi były lekko opuchnięte, ale nic nie bolało, po zabiegu nie wzięłam ani razu środków przeciwbólowych. 11 dni po zabiegu zdjęcie szwów. Piersi są przepiękne pozbyłam się znienawidzonego 70/75J, mam 70/75D. Kocham moje cycunie :) Wreszcie będę mogła kupować bieliznę taką jaką chcę, a nie mogę, jest mi lekko i jest mi dobrze. Nie wzbudzam zainteresowania biustem, nie muszę słyszeć za plecami nie zawsze wybrednych tekstów. Do odważnych świat należy! Teraz jestem zdrowa i piękna. W razie pytań Mój email:nieboblekitne@10g.pl Pozdrawiam ciepło

Chirurg plastyczny Warszawa dr n. med. Elżbieta Radzikowska

dr n. med. Elżbieta Radzikowska

Radzikowska Clinic
Domaniewska 34a

Jak najbardziej polecam świetna Pani doktor. Polecam jak najbardziej kliknie, maja świetne podejście do pacjentów.

Opinia dodana przez: Kasia
Chirurg plastyczny Warszawa lekarz Jerzy Chęciński

AGklinik Adam Gumkowski
Kazimierzowska 43 (róg ul. Różanej)

Dokładnie 6 miesięcy temu odbył się mój zabieg plastyki brzucha (dokładnie było to zszycie mięśni prostych, zaopatrzenie przepukliny pępkowej, plastyka powłok brzucha, wszycie pępka w nowym miejscu oraz liposukcja boków)- konkretny zabieg. Od pierwszej wizyty (konsultacje), poczułam że to "mój" lekarz. Mam taki zwyczaj, że jeżeli czegoś nie wiem, to pytam... Pan doktor cierpliwie i wyczerpująco odpowiedział na każde pytanie. Sam też dużo opowiadał o możliwych powikłaniach (choć jeszcze przed konsultacjami otrzymałam wszystkie materiały na maila) oraz o tym jak będzie wyglądał sam zabieg i rekonwalescencja. Operacja trwała kilka godzin, po czym przeniesiono mnie na salę pooperacyjną. Ponieważ byłam pacjentką przyjezdną, zostałam w klinice 5 dni. Dr. Chęciński co rano dzwonił i pytał jak minęła noc, codziennie zjawiał się także osobiście. Gdy już wróciłam do domu, także zadzwonił, aby upewnić się czy wszystko w porządku. Potem były 3 kontrole. Z efektów zabiegu jestem bardzo zadowolona, wszystko wgląda super i ja się świetnie czuję. Bardzo dziękuję dr. Chęcińskiemu oraz oczywiście całemu zespołowi za świetną pracę i miłą atmosferę w klinice.

Opinia dodana przez: AgnieszkaS
Chirurg plastyczny Warszawa dr n. med. Tomasz Matuszewski

Model Med
LUDWIKA MIEROSŁAWSKIEGO 19.

Kompetentny, rzeczowy, bez zbędnych dyskusji, ma się wrażenie, że ciągle zabiegany, zawsze w ruchu, ale pamięta o swoich pacjentach, kojarzy dobrze problem, tłumaczy na czym będzie polegał zabieg i czego można później oczekiwać, na pewno nie zawsze wszystko przebiega zgodnie z planem, ale to nie musi być wina lekarza, po operacji mojego dziecka i rozmowach z innymi małymi pacjentami mogę śmiało stwierdzić, że to prawdziwy fachowiec !!!

Chirurg plastyczny Warszawa prof. dr hab. n. med. Paweł Szychta

Babice Nowe, Warszawska 197 D

Do Pana Profesora Pawła Szychty trafiłam około półtora roku temu. Miałam obustronny przerost piersi. Pan Profesor po konsultacji i szczegółowym badaniu zakwalifikował mnie do operacji zmniejszenia piersi z jednoczesnym podniesieniem. Operacja odbyła się bardzo szybko w Łodzi w Centrum Zdrowia Matki Polki. Wszystko odbyło się bez komplikacji, jedynym problem ze strony mojego organizmu była mała krzepliwość krwi, czego nie wykazały wcześniejsze badania. Po operacji i niedługim pobycie w szpitalu Pan Profesor Szychta, oprócz przekazania mi dokładnych zaleceń i wskazówek dotyczących zdjęcia szwów i właściwej pielęgnacji operowanych miejsc, polecił mi udanie się do Poradni Zaburzeń Krzepnięcia Krwi. Myślę, że nie każdy lekarz tak wnikliwie i rzetelnie zająłby się swoim pacjentem, jak robi to Pan Profesor. Potem jeszcze byłam u Profesora na kilku wizytach kontrolnych, podczas których za każdym razem poświęcał mi tyle czasu ile trzeba, wszystko dokładnie tłumacząc, bez żadnego pośpiechu i najmniejszego choćby zniecierpliwienia wyjaśniając ze spokojem wszystkie wątpliwości, a także odpowiadając na setki nurtujących mnie pytań dotyczących przebytego zabiegu oraz innych defektów kosmetycznych, z którymi się zmagam. Niedawno Profesor podjął się kolejnej operacji u mnie, tym razem była to korekta powiek dolnych, która odbyła się w placówce w Bydgoszczy, gdzie również wszystko przebiegło pomyślnie dzięki wprawnym dłoniom Profesora Szychty. Podobnie na wizytach kontrolnych mimo, że jest człowiekiem bardzo zapracowanym, Profesor dokładnie i cierpliwie wszystko mi wyjaśnił, poświęcając mnóstwo czasu. Miałam przyjemność być w trzech placówkach, w których pracuje i wszędzie jest chwalony także przez swoich współpracowników, po prostu pełen profesjonalizm. Poza tym jest lekarzem, który praktykuje nie tylko w Polsce, ale również poza granicami naszego kraju, co jest niewątpliwie ogromnym plusem świadczącym o fachowości i dużym doświadczeniu. Cenię sobie indywidualne podejście Pana Profesora do pacjenta i jego problemu. Chciałabym dodać, że poza niewątpliwymi zaletami jako specjalista, Pan Profesor Szychta jest człowiekiem godnym zaufania, niezwykle miłym i sympatycznym, z poczuciem humoru, cechuje go także delikatność i serdeczność w stosunku do drugiego człowieka, co w kontaktach lekarz - pacjent odgrywa niemałe znaczenie. Jestem bardzo zadowolona z efektów obu operacji, wszystko bardzo dobrze się goi, myślę, że za jakiś czas poprawię w swoim wyglądzie jeszcze co nieco, ale tylko i wyłącznie u Pana Profesora Szychty. Mogę polecić Profesora z czystym sumieniem każdemu kto boryka się z jakimkolwiek problemem estetycznym i szuka dobrego, sprawdzonego lekarza - rekomenduję w 100%. W mojej ocenie Profesor Szychta mimo młodego wieku (około trzydziestu paru lat) jest świetnym, bardzo kompetentnym specjalistą, dla mnie wręcz wirtuozem w swojej dziedzinie. Dziękuję Serdecznie Panie Profesorze. PAN PROFESOR PAWEŁ SZYCHTA TO LEKARZ NA MEDAL! SZCZERZE POLECAM !!!

Opinia dodana przez: aleksandra

Chirurdzy plastyczni w mieście Warszawa