Chirurg Stomatolog

Wolny termin: dzisiaj o 10:30. Sprawdź inny.
Chirurg stomatolog Katowice lek. stom. Piotr Puchała

lek. stom. Piotr Puchała

RTG, Stomatolog dziecięcy

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

Od lat zawsze balam sie wizyty u dentysty...kladac sie na fotel juz mialam takiego stresa i mokre plecy ze strachu ...kiedy znalazlam ta klinike wszystko sie zmienilo... tam naprawde nic a nic nie boli :) pierwszy raz w zyciu ..a juz zyje troche lat, trafilam na stomatologa ktory powiedzial ze nie bedzie bolalo .. i rzeczywiscie nic nie bolalo. Pozatym atmosfera tam panujaca jest swietna , czlowiek nie czuje sie jakby szedł na " ścięcie " tylko od samego progu widac usmiechniety personel ktory wita i ktory nalezycie zajmuje sie pacjentem. Zarówno panie w recepcji jak panie asystujace przy lekarzu sa przemiłe.
Równiez pani wykonujaca higienizacje to przemila i fachowa osoba ktora jest w pełni profesjonalna w tym co robi.
Bardzo wam wszystkim dziekuje...jestescie super specjalistami...ekipą ...a przede wszystkim wspaniałymi ludzmi...
pozdrawiam... Kasia z Anglii

Opinia dodana przez: Kasia
Chirurg stomatolog Kraków lek. dent. Dariusz Wilisowski

lek. dent. Dariusz Wilisowski

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Luxdentica
Lubostroń 22G/7

Super stomatolog, konkretny, a przy tym bardzo uprzejmy. Rzadko się spotyka takich lekarzy, także w prywatnych klinikach (o nfz nawet nie mówię:D). Tutaj naprawdę wszystko na 5!!!. Każdemu polecam wizytę u dra Wilisowskiego, ja akurat usuwałam ósemkę. Zabieg każdy mi przedstawiał jako koszmar i traumę, a w rzeczywistości było bardzo znośnie, pod skutecznym znieczuleniem. Na pewno zdecydowanie lepiej niż sobie wyobrażałam.

Opinia dodana przez: Karolkaa
Chirurg stomatolog Kraków lek. dent. Beata Świątkowska

lek. dent. Beata Świątkowska

Stomatolog Beata Świątkowska
Ignacego Krasickiego 30/84

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA!
Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna dorada, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze stomatologia !
Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Świątkowskiej! wielka strata!
Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA!
Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Świątkowskiej! wielka strata!
Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.

Opinia dodana przez: Joanna
Chirurg stomatolog Kraków lek. dent. Marian Inglot

lek. dent. Marian Inglot

Implantolog, Chirurg stomatolog

INGLOT
Fiołkowa 4

Lekarz godny zaufania które umie wzbudzić swoim stoickim spokojem i umiejętnością rozmowy z pacjentem. Bardzo cenne! Wiedzy nie oceniam bo nie mam w tym kompetencji ale jego pewność leczenia i opinie potwierdzają, że na prawdę warto. Zdecydowałam się kontynuować u Pana Inglota leczenie i jestem pod jego kontrolą.

Opinia dodana przez: Aleksandra B
Chirurg stomatolog Warszawa dr n. med. Piotr Wychowański

Wychowański Stomatologia
Rakowiecka 9

1 - podeście do pacjenta idealne, czego bardzo brakuje tego u innych lekarzy. Pan Wychowański wytłumaczył jasno co będziemy robić, 2- daje się poczuć bezpiecznie i pewnie na fotelu, 3 - i najważniejsze, poprawił mi zęby pod innym stomatologu. Spędzało mi to sen z powiek, a teraz mam piękny uśmiech, a co ważne zdrowy i to w kilka wizyt! jestem u Pana doktora pod kontrolą i szczerze innym polecam. Klinika również zadbana, dobry kontakt z personelem który jest miły i pomocny.

Opinia dodana przez: Aleksandra B
Chirurg stomatolog Chorzów lek. dent. Robert Stencel

lek. dent. Robert Stencel

Stencel
Franciszka Karpińskiego 3
41-500 Chorzów

Skomplikowana ekstrakcja ósemki rosnącej poziomo wykonana szybko, fachowo i bezboleśnie. W chwili obecnej nie znam lepszego specjalisty na rynku. Zwraca uwagę fakt, że w tym gabinecie nie ma możliwości wykonania jakiejkolwiek fuszerki, to raczej tutaj "naprawia się" błędy innych. Firma która dba o swoją opinię.

Chirurg stomatolog Warszawa lek. dent. Łukasz Osiński

lek. dent. Łukasz Osiński

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Periogabinet. Stomatologia
Kopernika 6

Wolny termin: jutro o 09:00. Sprawdź inny.
Chirurg stomatolog Katowice lek. stom. Karol Babiński

lek. stom. Karol Babiński

RTG, Stomatolog dziecięcy

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

Najlepszy stomatolog u jakie byłam! uprzejmy, i solidny. Zainteresowany pacjetem i jego problemem w stu procentach

Opinia dodana przez: paulina

lek. dent. Szymon Krysta

VIP DENTAL CLINIC
Pułkownika Karola Zagórskiego 3
43-316 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz. Widać, że to jego pasja i ma dużą wiedzę. Miły człowiek. Placówka ładna nowoczesna, a przy tym ceny nie są takie z kosmosu. Nasz rodzinny stomatolog już na emeryturę odchodzi, szukałem więc lekarza w internecie i teraz wiem że pod opieką ortodontyczną będę u Pana Krysty, dziękuję i polecam innym pacjentom.

Opinia dodana przez: Łukasz
Chirurg stomatolog Warszawa lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni

lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni

Gabinet Stomatologiczny UŚMIECH ZDROWIA
Łowicka 23

Do Pana Doktora trafiłam z polecenia w sytuacji awaryjnej w 7 miesiącu ciąży. Jestem zachwycona profesjonalizmem i rzetelnością Pana Doktora. Leczenie przebiegło bardzo szybko, sprawnie i praktycznie bez bólu (ze względu na ciążę nie kwalifikowałam się do znieczulenia). Warto podkreślić fachowość i ogromną wprawę Pana Doktora, wszystkie zabiegi były wykonywane konkretnie i pewną ręką, a całość okraszona była sympatyczną i pełną poczucia humoru atmosferą. Naprawdę polecam Pana Doktora Kazerooni :)

Opinia dodana przez: Aleksandra