Chirurg Stomatolog W Okolicach Brzeg Dolny

Wolny termin: 25 Cze o 08:00. Sprawdź inny.

lek. stom. Maria Biczysko

Jedności Narodowej 125 lok. 21
50-301 Wrocław

Wolny termin: 25 Cze o 09:00. Sprawdź inny.

lek. stom. Magdalena Nadolna-Karpińska

M-Dent Centrum Stomatologiczne
ul. Pestalozziego 9
50-325 Wrocław

Wolny termin: 27 Cze o 08:30. Sprawdź inny.

lek. stom. Monika Banaszek-Rola

M-Dent Centrum Stomatologiczne
ul. Pestalozziego 9
50-325 Wrocław

Profesjonalna klinika - polecam! Kompleksowa obsługa, życzliwość Pani Doktor. Jestem naprawdę zadowolona :)

Opinia dodana przez: Ola
Wolny termin: 27 Cze o 15:30. Sprawdź inny.

dr n. med. Rafał Nowak

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Akademicki Szpital Kliniczny Akademickie Centrum Opieki Stacjonarnej
ulica Borowska 213
50-556 Wrocław

Doktor usuwał mi dziś ósemkę, jestem bardzo zadowolona z tego jak przebiegł zabieg - fachowo, szybko i bezboleśnie, bez żadnych komplikacji. A przy okazji bardzo sympatyczny człowiek, chciało by się, żeby każdy lekarz miał takie podejście do pacjenta.

Wolny termin: 29 Cze o 09:00. Sprawdź inny.

lek. stom. Karol Borkowski

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne INTERDENT
ul. Długa 16B/32
53-658 Wrocław

dr Sławomir Pastor

Reymonta 5/1
59-220 Legnica

Pełen profesionalizm. Tłumaczenie pacjentowi problemu, pełna kompleksowa obsługa na miejscu. Miałam skomplikowane leczenie dr wykonując mi zabieg dosłownie robił to jak wirtuoz. Pozdrowienia i wyrazy szacunku dla Pani Wandy - asystentki Pana dr. Znieczulenie podane w sposób bezbolesny, nawet z niefrasobliwymi pacjentami takimi jak ja dr dał radę.

lekarz Patrycja Stawinoga

Chirurg stomatolog, Protetyk

Kurkowa 29 / 2
50-210 Wrocław

Lekarka kompleksowo podchodzi do leczenia. Założone plomby trzymają się bardzo dobrze. Rewelacyjnie znieczula.

Anna Olczak

Chirurg stomatolog, Protetyk

M.Skłodowska-Curie 16 / 2
Oborniki Śląskie

Bardzo dobra specjalistka. Dokładnie i starannie leczy zęby. Wszystko tłumaczy. Miła atmosfera, bez stresu i pośpiechu. Wysokiej klasy materiały i profesjonalne podejście do pacjenta. Niedrogo w porównaniu z innymi dentystami. Godna polecenia!

Opinia dodana przez: Magda

Jasna 2 / 1
Milicz

Bardzo miła pani doktor i dobra w tym co robi.

Bardzo miła pani doktor i dobra w tym co robi.

Ośrodek Terapii Uzależnień
Chojnowska 81
59-220 Legnica

Wspaniala doktor,kompetentna o wielkich umiejetnosciach.Od kilkunastu lat do niej chodze i nie mam zamiaru zmieniac stomatologa.P.doktor Zaslawska byla na urlopie i trafilam do p.Shierstynskiej po 3 dniach wypadla mi plomba ,a jest to jedynka i kazde kolejne rozwiercenie nie wychodzi jej na dobre.Zdecydowanie polecam,ma wspanialy personel:)