Lekarze Chirurg stomatolog Chełm

lekarz Roman Zieńczuk

Lubelska 82a lok. 5
22-100 Chełm

wspanialy lekarz pomaga naszej rodzinie juz 23 lata ofiarny kompetentny przyjaciel pacjentow wzor dla innych mlodych lekarzy pan dr roman zienczuk jest zawsze taki sam jak rozpoczynal prace i teraz pozdrawiam Pana serdecznie

Annaa Gajewska

Przychodnia stomatologiczna
Jedność 14
22-100 Chełm

super!!! najlepszy stomatolog jakiego w życiu spotkałam. Pani jest uprzejma miła i ma super podejście do dzieci

lek. dent. Jakub Janowski

Przychodnia, centrum wielospecjalistycznej opieki ambulatoryjnej
aleja I Armii Wojska Polskiego 1
22-100 Chełm

Profesjonalizm w 100%-tach! Lekarz godny polecenia: bardzo dokładny, zaangażowany, walczy o każdego zęba do końca. Rozmawia z pacjentem na temat planowanego leczenia i jego możliwościach, starając się zawsze dobrać i pomóc w podjęciu najlepszej decyzji. Nie łatwo trafić na tak świetnego stomatologa. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Edyta

Anna Gajwska

Przychodnia stomatologiczna
Jedność 14
22-100 Chełm

Super:) Miła uprzejma Polecam ten gabinet.

lek. dent. Olga Słabczyńska

NZOZ "Centrum Stomatologii" w Chełmie
Lwowska 51A
22-100 Chełm

Polecam, taka Pani dr to skarb. Jest miła, i słucha. Nie traktuje ludzi z góry, pomaga. Czasem tylko za dokładnie robi i wtedy człowiek musi się nasiedzieć, no ale przynajmniej jest potem dobrze zrobione.
Opinia dodana przez: Stanisław

lek. dent. Alicja Niderla

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

ulica Zachodnia 37

Bardzo kompetentna Lekarka. Szczerze polecam

lekarz Tomasz Galek

ul. Rejowiecka 115
22-100 Chełm

Dr.Tomasz Galek to lekarz z powołania.Serdeczny, miły, uprzejmy, a w tym pełen profesjonalizmu i pasji. Jestem po usunięciu u Pana Doktora narośli na plecach. Zabieg był wykonywany laserem i przebiegł szybko i bezboleśnie. Wszystko goi się bardzo dobrze . Mimo iż upłynął dopiero tydzień od zabiegu już nie muszę nosić opatrunku. Bardzo polecam Pana Doktora każdej osobie, która szuka konkretnego, mądrego i doświadczonego chirurga. Jeśli w przyszłości będę potrzebowała pomocy ...
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Agata Gorlińska

Stomatolog, Dermatolog

Przychodnia Specjalistyczna "Centrum"
ul. Szpitalna 47
22-100 Chełm

Jeśli ktoś zastanawia się nad wyborem ortodonty to z czystym sumieniem polecam Panią doktor Agatę Gorlińską. Cudowna i miła osoba! Zawsze wszystko szczegółowo wyjaśni podczas wizyty i naprawdę dba o dobro pacjenta. Prawie kończę już swoje leczenie ortodontyczne - oprócz poprawy zgryzu Pani doktor dba również o estetykę zębów. Dobrze doradzi oraz w żaden sposób nie próbuje naciągnąć na dodatkowe, zbędne elementy leczenia. Cały proces jest dobrze dostosowany do indywidualnych ...
Opinia dodana przez: P.

lek. dent. Katarzyna Wiślińska

al. Armii Krajowej 9/8
22-100 Chełm

Bardzo sympatyczna i empatyczna. Bardzo dobry stomatolog. Kompleksowe podejscie do pacjenta. Polecam. Nie tworzy sztucznych kolejek zapisujac miesiac do przodu. Czas oczekiwania na wizytę do tygodnia. W razie nagłych przyoadków nie odmówi pomocy.
Opinia dodana przez: Bożena

lek. dent. Beata Kwiatosz

ulica Narutowicza 2 A
22-100 Chełm

Leczenie kanałowe tylko u Dr Jwiatosz . Bardzo dokładnie wypełniła mi kanały . Dziękuje Pani Doktor i polecam innym

lek. dent. Sylwia Błaszczuk-Kudelska

ulica Narutowicza 2 A
22-100 Chełm

Po 20latach regularnych wizyt u Pani Sylwii zmieniłem zdanie odnośnie jej podejścia do pacjenta na negatywny. Przyczyną były konsekwencje leczonego zęba, który dalej bolał i brak profesjonalnego podejścia do reklamacji.
Opinia dodana przez: adam

lek. dent. Jarosław Banaszek

ulica Hrubieszowska 81
22-100 Chełm

Jestem bardzo zadowolona,szybka i fachowa pomoc lekarska.Pan doktor ma wspaniałe podejście do dzieci i pomógł naszemu 5 letniemu synkowi.

lekarz Andrzej Kosior

Ortopeda, Chirurg ogólny

Lubelska 82a lok. 5
22-100 Chełm

Około 10 lat temu cierpiałem na różnego rodzaju bóle kręgosłupa i głowy.Było to wynikiem dawniej przebytego urazu.Renomowany neurolog nie umiał mi pomóc.poszedłem po ratunek do pana dr.Kosiora prywatnie.Pan doktor wysłuchał mnie,obejrzał zdjęcia i....dał mi zestaw ćwiczeń .Banalne odpowiednie ćwiczenia bardzo szybko postawiły mnie na nogi.Problemem były słabe mięśnie kręgosłupa.Dzięki temu mogę bez problemu dżwigać nawet 60 kg.Na dodatek za wizytę doktor wziął ode mnie 20 zł zamiast 80 zł lub ...
Opinia dodana przez: Tomasz Gościłowicz

prof. dr hab. n. med. Jacek Wroński

Chirurg naczyniowy, Angiolog

luxmed
Chełm

Nieuprzejmy lekarz. Nic nie potrafi wytłumaczyć, o wynikach badań nie mówi, na zadawane pytania nie odpowiada. Za to odsyła do swoich artykułów online i chętnie krytykuje styl życia pacjentów, czy ich diety. A do tego opowiada o tym, że sport jest szkodliwy dla zdrowia. Lepiej by było z tymi pieniędzmi iść do kasyna zamiast płacić za wizyty u takiego specjalisty.
Opinia dodana przez: ALEX

lek. dent. Maja Łukasik

Armii Krajowej 11A/1
22-100 Chełm

Zęby leczy poprawnie i stara się, żeby nie bolało, jednak na tym się kończy pozytyw, ponieważ o wiele przepłaciłam za zęba kanałowego, jak zaczęłam liczyć ile było wizyt na tego zęba to wyszło mi 750 zł. Niestety czasem tak bywa, ale człowiek uczy się na błędach i więcej tam nie wrócę, bo skoro zostawiam tyle pieniędzy to powinnam dostać paragon i wyjaśnienie...dlaczego...
Opinia dodana przez: isadora

lekarz Jacek Barczyk

Chirurg ogólny, Urolog

Zakład Rehabilitacji Leczniczej
Szpitalna 53B
22-100 Chełm

A mnie odpowiada podejście pana doktora. Jest szczery, co myśli to powie bez owijania w bawełnę, bezpośredni i widać, że dobry fachowiec

lekarz Andrzej Janda

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,KARDIOCENTRUM" - filia w Chełmie
Szymanowskiego 1
22-100 Chełm

W szpitalu znalazłem się nagle, już na etapie przyjęcia do szpitala zajęto się mną troskliwie, nie zdawałem sobie sprawy w jak złym stanie się znajdowałem i wtedy właśnie lekarz z anielską cierpliwością tłumaczył mi jak dziecku, jak wygląda mój stan i jakie są rokowania. Mimo że rozmowa lekarza w obecności ordynatora odbywała się w nocy (ok. godz. 23:00) to przez ponad godzinę tłumaczył mi krok po kroku, jakie będą wykonywane ...
Opinia dodana przez: Sylwester

Joanna Martyniuk

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Chełm

Całkowita porażka, proteza zatrzaskowa całkowicie nie dopasowana do szczęki, inni dentyści nie chcieli się podjąć poprawek po tej Pani zdecydowanie odradzam,
Opinia dodana przez: Jerzy

lek. dent. Anna Pawłowska-Brzeźniak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PROFI-DENT Centrum Stomatologii Estetycznej
Lwowska 21
22-100 Chełm

Wspaniała Pani doktor, zęby leczone na materiałach światło utwardzalnych, plomby wstawione kilka lat temu i teraz trzymają się idealnie. Wysoki poziom kultury, przyjazna atmosfera. Jestem bardzo zadowolona, polecam!
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Marek Zieliński

ulica Lwowska 13
22-100 Chełm

Bardzo dobry lekarz jestem w 100% zadowolony. Proszę nie ufać osobom które piszą źle opinie na temat pana doktora.
Opinia dodana przez: Pacjent