Lekarze Chirurg stomatolog Dzierżoniów

dr Tomasz Staniszewski

Dzierżoniów

Kompetentny lekarz. Przede wszystkim bardzo empatyczny. Szybko rozpoznaje problem, chętny do pomocy. Bardzo mało jest teraz takich lekarzy. Wiem coś o tym, ponieważsama pracuję w służbie zdrowia.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Piotr Skrzyszewski

58-200 Dzierżoniów

Bardzo profesjonalnie i rzeczowo-sprzęt , obsługa zresztą wszystko na najwyższym poziomie,nie chodzcie już wiecej do dentystów którzy powinni się uczyc od asystentek z Tojego Uśmiechu....szkoda czasu i zdrowia - POLECAM TWÓJ USMIECH

lek. dent. Kazimierz Łyś

58-200 Dzierżoniów

Najlepszy Stomatolog na jakiego mogłam trafić,mimo obaw i strachu...usunięcie kilku zębów nie pierwszy raz ..trwało naprawdę szybko.i sprawnie..bez bólu i w miłej atmosferze.Polecam.z Całego Serca Wszystkim Którzy się Boją ..wyrywania zębów bądź innych zabiegów Chirurgicznych.
Opinia dodana przez: katarzyna

lek. dent. Katarzyna Niemczyk-Machała

Piastowska 1 lok. 101
58-200 Dzierżoniów

Bardzo cierpliwa i wyrozumiała dla dzieci, każda czynność wcześniej dokładnie wytłumaczona.Moja zrażona wcześniejszymi doświadczeniami 9 Letni córka Stwierdziła ,że Pani Kasia jest najlepszym dentystą na świecie.(rwaliśmy 4 mleczaki i jesteśmy w trakcie leczenia 6)serdecznie Polecam
Opinia dodana przez: Justyna

Mirosław Bobrecki

Specjalistyczny Gabinet Protetyki Stom
ul.Piastowska 42i
Dzierżoniów

Wspanialy dentysta z duzym poczuciem humoru. Swietny fachowiec juz od pierwszej wizyty wzbudza zaufanie u czlowieka. Polecam serdecznie tego dentyste.

lek. dent. Krzysztof Bełtowski

Nowa 1b lok. 2
58-200 Dzierżoniów

uważam ,ze jest dobrym specjalistą i fachowym lekarzem stomatologiem

lek. dent. Anna Krupińska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lekarska Praktyka Specjalistyczna "Krio-Dent"
Bielawska 14a
58-200 Dzierżoniów

U doktor Ani leczę się już od dłuższego czasu i nie zaufałabym bardziej innej osobie. Za każdym razem mogę liczyć na fachową pomoc niezależnie czy mam do wyleczenia ubytek, czy do zrobienia "kanałówkę". Doktor Ania proponuje kompleksowy plan leczenia, dba o komfort pacjenta proponując znieczulenie. Wszystko w miłej atmosferze. Doktor nie wypuszcza mnie z gabinetu dopóki nie jestem w pełni zadowolona :-) Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Aleksandra

Katarzyna Juraszek-Półtoranos

Chirurg stomatolog

Osiedle Tęczowe 5g
Dzierżoniów

Wspaniała osoba i godny zaufania stomatolog z doświadczeniem, pani doktor leczy moje zęby od wielu lat i jest najlepszym specjalista w swojej dziedzinie, pełen profesjonalizm i podejście do pacjenta.

lek. dent. Piotr Siodlaczek

Nowa 1 c/4
58-200 Dzierżoniów

Sympatyczny. Poczciwy człowiek mój ojciec kopernik chodził i ja studentka wydział papieski warszawa Toruń uważam swój chłopak. Mądry miły i rozważny renesans na piątkę.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Roman Rowiecki

Protetyk, Stomatolog

Specjalistyczny Gabinet Protetyki Stom
ul.Piastowska 42i
Dzierżoniów

Poszedłem z uszczerbionym zębem z przodu, który mnie nie bolał, a on spiłował mi tył zęba po czym zaczął się ból. Po tygodniu wróciłem, gdyż ból nie ustawał. Nałożył dużą warstwę żywicy przez co skrzywił mój zgryz, a ząb dalej bolał. Po trzeciej wizycie naprawił zgryz, ale ból dalej pozostał. Nawet nie pofatygował się na koniec wizyty sprawdzić czy ból dalej jest, po czym, kiedy sam powiedziałem, że dalej czuję ...
Opinia dodana przez: Zyga

Andrzej Chwist

Batalionów Chłopskich 19a lok. 2
58-200 Dzierżoniów

jest super stomatologiem zna sie na swojej pracy umie podchodzic do ludzi,ktorzy boja sie dentysty mialam wizyty prywatnie w Twoim Usmiechu i nie wyleczyli mi zeba tak jak trzeba a wzieli 700zl.!!!a tu chodze na kase chorych i robi o 100razy lepiej i co naj wazniejsze bez BULU!!! bez porownania najleprzym stomatologiem jest P.Andrzej Chwist i polecam go kazdemu bo o zabki trzeba dbac !!!

Grażyna Dendewicz

Piastowska 1 pok.201
Dzierżoniów

Lekarz z takim sadystycznym podejściem do pacjenta nie powinien prowadzić żadnej praktyki lekarskiej

lek. dent. Edyta Skrzyszewska

lek. dent. Adam Danicki