Lekarze Chirurg stomatolog Gdynia

dr Ilona Wolniewicz

Wielkokacka 18/22
81-611 Gdynia

Dobry stomatolog w Gdyni,bardzo dobry stomatolog w dziedzinie estetyki w stomatologii .Pelna ciepla i zrozumienia lekarz,o wysokiej kulturze osobistej.Wszystkie wizyty przebiegały bezboleśnie w miłej atmosferze.Bardzo profesjonalna obsługa całej Kliniki z doktor Iloną Wolniewicz na czele.Gorąco polecam!

Joanna Rułkowska

Centrum Medyczno-Stomatologiczne IMED Gdynia
ul. Czesława Niemena 2
Gdynia

Bardzo ładna,sympatyczna i miła Pani z pasją wykonuje swój zawód,wyjątkowe podejście do pacjenta.Duży profesjonalizm, wszystko to dzisiaj rzadko spotykane, polecam wszystkim ten gabinet.
Opinia dodana przez: Stanisław

lek. dent. Katarzyna Stecka

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Clinica Medica
ul.Mireckiego 11
Gdynia

Pani Kasia to FACHOWIEC w swoim fachu! Specjalista najwyższej klasy w swojej profesji, lekarz Z POWOŁANIA ,PEŁNA EMPATII,PRZEMIŁA, jedna z ginącego niestety gatunku lekarzy gotowych nieść pomoc zawsze!!! Mam ogromne błogosławieństwo mieć ją za swoją lekarkę.Moje zęby to problematyczny przypadek ,a ona zawsze potrafiła poprawnie postawić rozpoznanie,który ząb jest przyczyna mojego cierpienia i wyleczyć moje zęby. CUDOWNA LEKARKA ,POLECAM GORĄCO WSZYSTKIM.
Opinia dodana przez: Justsayn

Mikołaj Charzewski

Protetyk, Stomatolog

Gdynia

Bardzo dobry fachowiec i miły lekarz :) Kompetentny, cierpliwy. Gabinet przytulny, miła obsługa w recepcji.
Opinia dodana przez: Beata

lek. dent. Mariusz Bochniak

Zygmunta Augusta 6 lok. 61
81-359 Gdynia

Dr. Bochniak to Najlepszy Dr. Periodontolog jakiego miałam szanse poznać. Godny zaufania i polecenia.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Paweł Dilling

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Oddział Chirurgii Onkologicznej
Gdynia

Najlepszy lekarz bardzo pomocny .Prawdziwy lekarz z sercem:)Zawsze pogodny co pomaga w walce ze strachem:),Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Karola

lek. dent. Tomasz Ciszkiewicz

Niska 6
81-646 Gdynia

Precyzyjnie i dokładnie wykonuje swoją pracę.Ja i moja rodzina od lat jesteśmy jego pacjentami.Nie pracuje na czas ,bo zabieg musi być przeprowadzony zgodnie ze sztuką.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Natalia Gawrych

ul. Waleriana Szefki 15h/1
81-572 Gdynia

Bardzo dobry lekarz - konkretny, rzeczowy a przy tym wykazuje duża troskę o pacjenta. Operowała mi guza na nodze. Wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam Panią Doktor!
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Karolina Wereda

PRZYCHODNIA PRZY ULICY PUŁASKIEGO
ulica Pułaskiego 4
81-368 Gdynia

Super profesjonalne podejście na każdym możliwym etapie, zarówno przygotowania do zabiegu jak i w trakcie. Pani lekarz przemiła, wszystko wytłumaczy, objaśni i poinstruuje. Sam zabieg wykonany wzorowo i bezboleśnie. Mógłby służyć jako przykład do nauki dla studentów. Oprócz Pani doktor także pozostała ekipa zasługuje na możliwie najwyższą ocenę. Niesamowicie uprzejme i wrażliwe podejście do pacjenta. Jeżeli człowiek jedzie na zabieg zestresowany to po przekroczeniu progu gabinetu natychmiast strach mija. Zabieg ...
Opinia dodana przez: Karol
Pani Justyna jest miła, serdeczna i bardzo profesjonalna. Leczenie jest bezbolesne, dokładne. Polecam nawet najbardziej wymagającym!!!
Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i doświadczenie. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Polecam wszystkim !
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Tomasz Somnicki

Chirurg ogólny, Urolog

Centrum Zdrowia Starmed
10 lutego 21
Gdynia

Jeżeli wizyta u lekarza w ogóle może być przyjemna to ta była. Pan doktor Somnicki jest jednym z niewielu lekarzy (niestety) który po prostu rozmawia z pacjentem a nie traktuje jak kolejny przypadek medyczny. Cieszę się, że trafiłem na tak dobrego specjalistę.
Opinia dodana przez: Janusz

lek. dent. Radosław Dąbrowski

Przychodnia Stomatologiczna
Buraczana 4/LU2
81-587 Gdynia

Niestety mam spore problemy z zębami i dentyści to lekarze, których odwiedzam najczęściej. Ale teraz moge z radością powiedziec, że znalazłam swojego specjaliste i nie zamienie na żadnego innego. :) Co tu dużo mówić: to lekarz z powołania; profesjonalny, uprzejmy, z ogromnym wyczuciem i najwazniejsze! Zęby są odbudowane idealnie! Jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z efektów po wizycie u dentysty. Mam nadzieję, że zostanie już zawsze w Trójmieście i ...
Opinia dodana przez: Gruszka
rewelacyjny lekarz. profesjonalna opieka, przystepna cena.
{'id': 36027, 'name': u'Gdynia'} Stomatolog
                                       lek. dent. Katarzyna Hanusik

lek. dent. Katarzyna Hanusik

Duodent
ul. Olsztyńska 7/1
Gdynia

Pani doktor jest bardzo empatyczna i delikatna. Czuję się dobrze zaopiekowana medycznie. Dodatkowo doktor poleciła mi kilka genialnych produktów dzięki którym nareszcie pozbyłam się kilku dolegliwości. Polecam!
Opinia dodana przez: Jowita

lek. dent. Małgorzata Kozińska-Szymczak

al. marsz. Piłsudskiego 56 lok. 3
81-388 Gdynia

Leczyliśmy wadę zgryzu syna , stałym aparatem ortodontycznym w klinice w Gdańsku. Po niecałym roku ,nasz ortodonta stwierdził , że nic więcej nie da się zrobić bez usunięcia zęba. Miał na myśli dolną jedynkę. Skonsultowaliśmy to z innym ortodontą, który stwierdził , że on by zęba nie usuwał. Nasz lekarz nie chciał kontynuować leczenia bez zgody na usunięcie zęba. Kazał nam szukać innego lekarza... I zaczęły się problemy, ponieważ nikt ...
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Joanna Janik

Centrum Stomatologiczne Bema 4 Sp. z o.o.
Bema 4/2
81-386 Gdynia

Bardzo delikatna stomatolog, uprzejma i zawsze uśmiechnięta. Przestałam bać się dentystów ;) Zęby wyleczone, uzupełnione braki bez żadnych komplikacji. Takich lekarzy ze świecą szukać.
Opinia dodana przez: Emi

lek. dent. Tomasz Nowak

ul. Wielkopolska 251/2
81-531 Gdynia

Najlepszy dentysta z jakim miałem przyjemność pracować. Odpowiednie podejście do pacjenta fachowe wykonanie, przystepne ceny oraz pelen profesjonalizmu majster czysty specjalista w tym fachu, pana Tomasza moge polecic każdemu z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Radoslaw Jakimowicz

lek. dent. Agnieszka Poznańska

ul. Śląska 55/2a
81-304 Gdynia

Jestem od kilku tygodni klientem Pani Agnieszki - rewelacyjne podejście do pacjenta, wyrozumiałość i delikatność w działaniu - jest to pierwszy gabinet w którym nie odczuwam lęków - a wcześniej wizyta u stomatologa była dla mnie koszmarem. Rewelacyjny Gabinet, fachowe usługi w naprawdę dobrych cenach POLECAM WSZYSTKIM!!!
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Hanna Sobczak-Zagalska

Ideal-Dent.
ul.3 Maja 22/24 m18
81-363 Gdynia

najlepszy stomatolog w Trójmieście,młoda pani doktor ale widać,że nauka nie poszła na marne,obecnie na specjalizacji