Lekarze Chirurg stomatolog Gdynia

Bardzo wiele lat temu miałem okazję być skromnym pacjentem,po bardzo poważnym urazie-wypadku.W rubryce zaznaczyłem"lekarz",choć słyszałem,że teraz precyzyjniej byłoby napisać:"ordynator". Wysokiej klasy specjalista już wtedy na początku swojej kariery-dlaczego?....Dlatego,że nie załamał rąk jak jego przełożeni (z lepszymi tytułami wówczas),tylko nadzwyczajnie dobrze i sprawnie postawił mnie na nogi,choć uznano mnie już za przypadek beznadziejny. Do tej pory wspominam jego zadziwiający talent w dążeniu do celu i co ciekawe skromność.Po wielu latach mogę ...

lekarz Roman Budziński

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
Obrońców Wybrzeża 1-3
81-367 Gdynia

W dniu 14 stycznia 2015 roku pan doktor przeprowadził u mnie w Szpitalu w Wejherowie laparoskopowe usunięcie pęcherzyka żółciowego. Uprzejmość pana doktora zarówno w zakresie terminu przeprowadzenia operacji, jej przebiegu jak i zachowania pooperacyjnego winna być oceniona jako celująca. Prawdą jest to co powiedziała jedna z pielęgniarek z oddziału chirurgii, iż jest to lekarz nadzwyczajny zarówno jako doktor jak i człowiek, niezwykle skrupulatny, ale także wyrozumiały. Nie znajduję słów, aby ...
Opinia dodana przez: Joanna
Bardzo komunikatywna i zaangażowana specjalistka. Patrzy na pacjenta całościowo, a nie jedynie przez pryzmat swojej specjalizacji, potrafiła doradzić kolejne kroki w leczeniu gdzie inni specjaliści ignorowali moje objawy. Polecam serdecznie !!!
Opinia dodana przez: Jagoda

lek. dent. Krzysztof Bielicki

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Gdyni-Oksywiu
ul. Jana Grudzińskiego 4
81-103 Gdynia

reaguje na dryg pacjenta czyt.ból,proponuje to wszystko, czego oczekuje pacjent w sytuacji mało komfortowej związanej z bólem.Jest stomatologiem ze wszech miar godnym polecenia. Ps.Stosuje zasady aseptyki,maseczka, rękawiczki itp.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Wiktor Bagniewski

Poliklinika evi-MED (nr 2)
Bp. Dominika 8-14
Gdynia

Bardzo dobry stomatolog.Po pierwszej wizycie z ulgą odetchnęłam że dłużej nie muszę już szukać kompetentnego i godnego zaufania lekarza...godny następca swojego ojca Pana Pawła Bagniewskiego - również świetnego stomatologa.
Opinia dodana przez: Barbara

lek. dent. Magdalena Soliszko-Frankowska

indywidualna praktyka lekarska
Przebendowskich 40/2
81-525 Gdynia

Pani doktor jest najlepszym stomatologiem jakiego spotkałam - a było ich trochę- cechuję ją zarówno fachowość jak i wyjątkowe i indywidualne podejście do pacjenta. Polecam każdemu, kto musi iść na pierwszą wizytę do stomatologa z dzieckiem!!!

Małgorzata Piechulska

Gabinet lekarski
81-384 Gdynia

Moja Bardzo Dobra opinia przekracza powyższą skalę. Po prostu wysokiej rangi Specjalista. Ja i moja rodzina jesteśmy bardzo zadowoleni z wszelkich zabiegów stomatologicznych wykonanych przez Panią Piechulską. Polecamy!
Opinia dodana przez: Alicja

lek. dent. Jolanta Pydych

NZOZ Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny
Zakręt do Oksywia 3
81-244 Gdynia

Polecam Panią doktor, ze względu na profesjonalne podejście do pacjenta. Pani doktor przed zabiegiem wszystko objaśnia, podaje kilka możliwości leczenia, jest uprzejma i rzeczowa,
Opinia dodana przez: Małgosia

lek. dent. Aleksandra Bonca

BONCA & Colleagues Dental Practice
pl. Kaszubski 8/604
81-350 Gdynia

Polecam Panią dr Bardzo dokładnie dokonała czyszczenia zębów, jej wypełnienia trzymają się bez zarzutu. Bardzo miła i cierpliwa. Polecam szczególnie dzieciom.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Marcin Szymczak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SKIM" Gabinety Stomatologiczne FILIA 3
Podchorążych 10a
81-133 Gdynia

Stomatolog z powolania .Zawsze wszystko wyjasnia wyczerpujaco co bedzie wykonywal .Przedstawia rozne warianty .Zawsze dba by wizyta byla bezbolesna .Bardzo dokladny i delikatny.Calkowicie bazbolesnie podaje znieczulenie.Zachecam wszystkich szukajacych dobrego rodzinnego stomatologa.Pan doktor jest wyjatkowo cierpliwy dla dzieci.Zawsze znajdzie odpowiedni sposob , aby zachecic wystraszonego płaczącego malucha.

lek. dent. Katarzyna Wawrzyńska-Pecura

ul. Żwirki i Wigury 14
81-394 Gdynia

Naprawdę polecam z chęcią się chodzi do tej Pani każdy ząbek jest obejrzany z każdej strony, miałam wiele dentystek ,ale tylko do Pani Kasi można nabrać zaufanie,zrobiła mi wszystkie zęby na 5+. Sabina.

lek. dent. Joanna Brzóska

Protetyk, Stomatolog

Sanus Dentes
Hryniewickiego 6 c lokal 12
81-340 Gdynia

Dr Brzóska leczyła mi górną jedynkę, która doznała urazu wiele lat temu. Ząb był martwy, a jego kolor nieco ciemniejszy od zębów obok. Nie odczuwałem żadnych dolegliwości, poza estetycznymi, jednak po wykonaniu zdjęcia RTG (obraz widoczny po chwili na monitorze) Dr Brzóska zdecydowała się udrożnić kanał i wypełnić go innym środkiem. Miałem już kilka zębów leczonych kanałowo, ale pierwszy raz spotkałem się z udrażnianiem kanału z wykorzystaniem mikroskopu. Zabieg był ...

lekarz Cezary Płatkowski

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ulica Obr.Wybrzeża 1-3
81-367 Gdynia

Super lekarz.z powołania.w razie potrzeby skorzystam ponownie.spokojny opanowany z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.pozdr
Opinia dodana przez: Małgorzata

Mirosław Płoski

NZOZ Przychodnia Orłowo--PORADNIA CHIRURGICZNA
Gdynia

Pan doktor jest bardzo kompetentnym lekarzem, do tego przemiły, z poczuciem humoru. Bardzo jasno i przejrzyście wyjaśnił mój problem, przepisana kuracja pomogła od razu i na dodatek była tania:-) Byłam w Evimedzie i szcerze polecam Pana doktora pod każdym względem. Jeszcze nigdy nie czułam się tak komfortowo u lekarza, a byłam u wielu. Polecono mi doktora Płoskiego jako wspaniałego proktologa i podpisuję się pod tym w 100%!
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Iwona Rupińska-Mielczarska

ul. Żwirki i Wigury 14
81-394 Gdynia

Lekarz z dużym doświadczeniem. Leczenie przeprowadzone sprawnie, odpowiedzi na pytania wyczerpujące. Pacjent czuje, że jest w dobrych rękach. Strach do fotela dentystycznego teraz jakby mniejszy ;).
Opinia dodana przez: Sandra

lek. dent. Paula Tymoszuk

ul. Buraczana 41C/4
81-587 Gdynia

Bardzo miła, uprzejma i radosna Pani doktor. Super podejście do pacjenta. Pełny profesjonalizm. Szybkie i delikatne leczenie oraz doradztwo. Polecam i pozdrawiam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Wojtek

lekarz Dariusz Sokołowski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Zespół Poradni Specjalistycznych nr 2
Sojowa 33c
81-589 Gdynia

SUPER LEKARZ.WIZYTA U ONKOLOGA ,TO ZAWSZE STRES,ALE PAN DOKTOR POTRAFI WYTŁUMACZYĆ,ZLECA DODATKOWE BADANIA.JEST SPECJALISTĄ W SWOJEJ DZIEDZINIE.POLECAM KAŻDEMU
Opinia dodana przez: wkurzona

lekarz Piotr Winnicki

Gabinet Kardiologiczny
Wejherowska 59/ bud. przychodni/
81-049 Gdynia

20 lutego br. miałam cięcie lewej łydki w szpitalu na SOR. Cięcia wykonał doktor chirurg Piotr Winnicki. Okazało się, że był to duży kaszak. Trafiłam na wyjątkowego lekarza. Który wcześniej obejrzał nogę w Przychodni na Wejherowskiej. Następnego dnia kazał przyjechać do siebie na dyżur na SOR. Osobiście zajął się moją łydką. Zrobił wszystko, żeby dobrze się goiła. Po dwóch tygodniach okazało się, że lekarz który wyjmował inny sączek nie wyczyścił ...
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Klaudia Bielska

ul. Starodworcowa 1E/3
81-575 Gdynia

Najwyzsza jakosc,uprzejmosc i wysoka kultura,dziekuje P.Doktor Pozdrawiam z USA:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Opinia dodana przez: barbara

Stanisław Krachulec

Ortodonta, Stomatolog

I Armii WP 15a
81-383 Gdynia

Polecam ! wszystko super !naprawde warto odwiedzic tego ortodonte, wszystko zrobi w jak najwiekszym porządku .