Lekarze Chirurg stomatolog Gdynia

Małgorzata Lewandowska

Duodent
ul. Olsztyńska 7/1
Gdynia

Oszustka!!!!!!!! Nie polecam!!!!!!!!!!!Panią "doktor" najlepiej można określić sformułowaniem: miła oszustka. To prawda, że jest sympatyczna, ale w pacjencie nie widzi człowieka tylko jego pieniądze. Leczyłam się od końca kwietnia do września, po czym poszłam do kogoś innego na ekstrakcję zęba i okazało się, że WSZYSTKIE zęby leczone przez pania "doktor" są do poprawy. Dodatkowo nie zauważyła kilku ubytków. Hitem było zalożenie przez nią swiatłoutwardzalnego wypełnienia bez usunięcia amalgamatu. O jakości ...
Opinia dodana przez: Magdalena

Danuta Kopczyńska

SUPERDENT
ul. Górna 10
81-438 Gdynia

Zrobiłam kanałowo 1 kę u tej Pani jako dziecko- dziś mam 27 lat i żabek nadal się trzyma - profesjonalnie naklejona płytka i wczoraj tylko wymieniłam samo wypłenienie po tych wielu latach i nic się w środku nie dzieje :) Bardzo delikatne obchodzenie się z pacjentem, jestem bardzo zadowolona i korzystam od małego :)
Opinia dodana przez: magdaw
{'id': 36027, 'name': u'Gdynia'} Stomatolog
                                       dr Adam Wolniewicz

dr Adam Wolniewicz

Orłowska Dental Clinic
Orłowska 61/3
Gdynia

Cudne miejsce ! Wyrywałam wszystkie ósemki u dr Adama i jeśli można tak określić ten zabieg to była czysta przyjemność ! Zawsze bezboleśnie (nie żałują znieczulenia 😉), atmosfera przemiła, wszyscy pracownicy otwarci, chętni do rozmowy, pomocy- nic tylko wracać !
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Jadwiga Gawrońska-Skorkowska

Chirurg stomatolog

ul. Górna 12/2
81-438 Gdynia

Niestety jestem zmuszony wystawić negatywną opinię na temat Pani Jadwigi Gawrońskiej. Podyktowane jest to następującymi faktami. Umówiłem się z panią doktor na konsultacje, na której miała się określić w kwestii ceny za usługę usunięcia ósemki. Po tym, gdy przyszedłem na konsultację i usiadłem na fotelu zabiegowym, stwierdziła, że właściwie od razu przejdzie do zabiegu, bo nie warto zwlekać. Otrzymałem podwójną dawkę ostrych środków znieczulających i rozpoczęto zabieg, który proszę mi ...

lekarz Agnieszka Jackiewicz

Diagnostyka Laboratorium oddziału Trójmiasto
Wójta Radtkego 1
81-348 Gdynia

Polecam Panią Agnieszkę Jackiewicz , balam się isc na wizytę z powodu niektórych opinii ale zaryzykowałam... Jestem po usunięciu dwóch guzków na głowie. Wszystko przeprowadzone sprawnie i w miłej atmosferze. Pani doktor uśmiechnięta i konkretna . Polecam :)
Opinia dodana przez: Izabela

lek. dent. Anna Adrianowska-Piskulak

Chylońska 261 lok. 13
81-064 Gdynia

Bardzo kompetentna, poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu. Jest bardzo uprzejma i potrafi właściwie wytłumaczyć pacjentowi kolejne kroki leczenia.

Ewa Gdaniec

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

indywidualna specjalistyczna praktyka stomatologiczna
gdynia ul.wroclawska 41
81-557 Gdynia

Super dentystka byłam naprawdę zadowolona

lekarz Marek Bugdal

Miętowa 119
81-589 Gdynia

P. Marek zapewnił mi kompleksową opiekę przy złamaniu obojczyka. Swoim zaangażowaniem zadbał o to, by operacja przebiegła szybko i sprawnie. W kontakcie z pacjentem wykazał się profesjonalizmem
Opinia dodana przez: Jakub

lek. dent. Dorota Chwiałkowska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

ul. Waleriana Szefki 15h/1
81-572 Gdynia

Witam, leczę się u Pani dr.już dobrych kilkanaście lat.Odbieram wszystkie wizyty u Pani Doktor jako wysoce profesjonalne.Jestem ogromnie zadowolona.Odkąd trafiłam do Pani Doktor , to nie zdecydowałabym się skorzystać z pomocy innych stomatologów.Miałam wcześniej złe doświadczenia.Ogromna wiedza, troska i dbałość o pacjenta.Dr Chwiałkowska jest zawsze uśmiechnięta i miła.Potrafi swoją osobowością i wiedzą wzbudzić szczególne zaufanie. Poleciłam Panią Doktor moim znajomym i wszyscy również są bardzo zadowoleni.Polecam.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Wojciech Narożański

Urolog, Chirurg dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Dąbrowa-Dąbrówka"
ulica Sojowa 22
81-589 Gdynia

Chodzę już do tego lekarza od jakiegoś czasu, ale zawsze mam niedosyt wytłumaczenia. Zazwyczaj zbywa mnie krótkimi odpowiedziami

lekarz Tadeusz Drobniak

Ortopeda, Chirurg urazowy

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska chirurgia urazowo-ortopedyczna
Gdańsk, ul. Obrońców Wybrzeża 2
80-398 Gdynia

troche drogo, ale bardzo dobry lekarz :)

Sebastian Tyrzyk

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Gdynia

Jestem już po przyczepie dziąsła u Dr. Tyrzyka. Zabieg przeszedł sprawnie, nic nie bolało. Dostałam zalecenia co robić, a czego nie po zabiegu, aby przyczep się przyjął. Pan Tyrzyk jest bardzo profesjonalny - czujesz, że nie musisz się o nic martwić i jesteś w dobrych rękach. Bardzo polecam to miejsce.
Opinia dodana przez: Natalia
Najlepsza na całym świecie! Delikatna, uprzejma, kompetentna wszystko tłumaczy co w danym momencie robi, lekarz z powołania. Od ponad 10 lat korzystam z usług Pani doktor i nigdy się nie zawiodłam.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Zenona Czerepanow

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Gdynia

Polecam najlepszy stomatolog, rewelacja. Godna polecenia. Pełna kompleksowosc i fachowość podejścia. Tłumaczenie wykonania zabiegu. Całkowicie bezbolesne, szybkie wyrywanie zębów.

dr Edyta Tomaszewska-Krzyk

Poliklinika evi-MED (nr 2)
Bp. Dominika 8-14
Gdynia

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Uwaga skupiona na leczeniu, a nie przymilaniu się pacjentom. Lekarz z powołania. Cieszę się, że trafiłem na panią Edytę.
Opinia dodana przez: Radek

lek. dent. Katarzyna Zakrzewska-Michna

Praktyka Stomatologiczna lek.stom. K.Zakrzewska-Michna
Porębskiego 23B/1
81-185 Gdynia

Pani doktor jest świetną specjalistką. To osoba konkretna, kompetentna,zaangażowana w swoją pracę. Zabiegi wykonywane są bezboleśnie z dużą precyzją.Podmiotowe traktowanie pacjenta oraz wykazywanie się empatią są kolejnymi atrybutami Pani doktor. Jeżeli ktoś chce mieć wyleczone zęby w sposób fachowy, bez bólu oraz tak żeby nie musiał po roku wracać z tym samym problemem do stomatologa to polecam Panią Katarzynę Zakrzewską-Michna.
Opinia dodana przez: Gosia Gdynia

dr hab. n. med. Adam Włodarkiewicz

Chirurg ogólny, Chirurg szczękowo twarzowy

Świętojańska 135 lok. 2
81-404 Gdynia

Spotkanie, bo konsultacją tego nazwać nie można, trwało 8 minut z zegarkiem w ręku. Pan Włodarkiewicz przyznał, że nie posiada odpowiedniej wiedzy, aby zdiagnozować mój problem. Na dodatkowe pytanie nie bardzo chciał odpowiadać. Skrzyżował ręce i wydawał się być obrażonym, że w ogóle jako pacjent śmiem o coś zapytać. Był niemiły i gburowaty, pozwolił sobie na kilka cynicznych odpowiedzi, gdy zapytałam o ewentualne koszta operacji. Czułam się jak intruz, uczniak ...

Krzysztof Ussorowski

Ortodonta, Stomatolog

Biała 2
81-114 Gdynia

Pełen Profesjonalizm w podejściu do Pacjenta oraz leczeniu! Bezboleśnie i kompleksowo. Polecam serdecznie Pana Doktora!👌

lekarz Piotr Weinberger

PERPEDES
Armii Krajowej 33 lok. 1
80-819 Gdynia

Wspaniały lekarz ,bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie. Pewnie nie On jeden który posiada taką wiedzę ,ale napewno jedyny ,który robiąc zabieg robi to z pewną ręką i doskonałą precyzją.Polecam szczerze miałam 2 zabiegi i oba super po żylakach zostały niemiłe wspomnienia.Dziękuję
Opinia dodana przez: Grazyna

lekarz Michel Tarcha

Miejska Stacja Pogotowia Ratunkowego
Gdynia

Serdecznie dziekuje Panu Dr Tarcha za przyjecie mnie i wykonanie zabiegu podczas gdy w Szpitalu Miejskim potraktowano mnie krzykiem i wyzwiskami. Pan dr cierpliwie mnie wysluchal (niesamowite chcial dowiedziec sie co mi jest i poznac historie choroby!) i bez zadnego zawahania przeprowadzil zabieg. Fantastyczny! Cos niebywalego w ostatnich czasach w polskiej sluzbie zdrowia. Dziekuje za humanitarne podejscie i potraktowanie mnie z szacunkiem. Zycze duzo zdrowia i spokoju ducha!
Opinia dodana przez: Emilia